Mieszkanie na sprzedaż 59,00 m², piętro 2, oferta nr 11776-POL

Mieszkanie z oferty Poławscy Nieruchomości

389 400 zł

Słupsk, Dywizjonu 303

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
59,00 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
6 600 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Typ własności
własność
Standard wykończenia
deweloperski
Garaż
parking podziemny obowiązkowo
Numer oferty
11776-POL
Data dodania
2022-07-27
Data aktualizacji
2023-01-02

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

"Nowe Miasto" to osiedle położone w zachodniej części Słupska, stanowiące część dzielnicy Niepodległości. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja - to idealne miejsce dla osób pragnących mieć dostęp do infrastruktury miejskiej oraz możliwość szybkiego przemieszczenia się w różne rejony Słupska i okolic, a przy tym uwolnić się od miejskiego zgiełku i hałasu. Na terenie osiedla powstaną pięciopiętrowe budynki, o wysokim standardzie wykończenia, z cichobieżnymi windami, garażami, piwnicami (komórkami lokatorskimi) oraz wspólnym terenem rekreacyjnym. Inwestycja została zaprojektowana w myśl najnowszych trendów w architekturze i technologiach. W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdować się będą mieszkania o zróżnicowanym rozkładzie pomieszczeń, z balkonami, loggiami i tarasami. Nabywcy będą mieli możliwość korzystania z części wspólnych tj. wózkownia, miejsce na rowery itp. Istnieje również możliwość nabycia wyłącznego prawa do korzystania z miejsca postojowego zewnętrznego lub zakupu garażu. Teren zielony rozlokowany pomiędzy zabudowaniami osiedla zapewni przestrzeń do wypoczynku i komunikacji.
Mieszkania przekazywane będą w standardzie deweloperskim: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, tynki maszynowe, stolarka okienna PCW, instalacja elektryczna z osprzętem, instalacja wodno-kanalizacyjna oraz instalacja telekomunikacyjna w technologii światłowodowej. Termin realizacji inwestycji - druga połowa 2023 r. Typ mieszkania dostępny również na innych piętrach. Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi prawno-handlowej biura sprzedaży.
Nieodpłatnie pomagamy również w uzyskaniu kredytu (22 banki) oraz na preferencyjnych warunkach w sprzedaży dotychczasowej nieruchomości.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - tel. kontaktowy: 603687068, 598402402, 885402402 lub w BIURZE SPRZEDAŻY DEWELOPERA w Słupsku przy ul. Kilińskiego 49A BEZPŁATNA POMOC KREDYTOWA! - tel. 885403403

Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Ogrzewanie: c.o. miejskie

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Kilińskiego 49 A
76-200 Słupsk

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualnie wybrane oferty mieszkań lub domów zgodne z Twoimi preferencjami
Sprawdź