Mieszkanie na sprzedaż 34,19 m², piętro 3, oferta nr 25607/3685/OMS

Mieszkanie z oferty freedom nieruchomości

475 000 zł

Warszawa, Mokotów, Wołoska

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
34,19 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
13 893 zł/m²
Typ kuchni:
kuchnia oddzielna
Rok budowy:
1959
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Typ własności
własność
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem
Standard wykończenia
do remontu
Powierzchnie zewnętrzne
balkon
Numer oferty
25607/3685/OMS
Data dodania
2023-05-10
Data aktualizacji
2023-05-27
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Typ budynku
kamienica
Materiał
cegła

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Wołoskiej na Mokotowie.

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w starej części Mokotowa, wśród typowej dla tego miejsca zabudowy.
W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie, Szpital MSWiA, apteki, wszelkie punkty usługowe, centrum handlowe Galeria Mokotów, żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe (w tym SGH), place zabaw, Pola Mokotowskie.
Świetnie skomunikowane - autobus, tramwaj, Metro Racławicka 750 m. W kilkanaście minut dostaniemy się do centrum Warszawy a w kilka do biznesowej części Mokotowa (Mordor).

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 50-tych. Lokal składa się z przestronnego pokoju (ok. 20,1 m2) z którego mamy wyjście na balkon, kuchni (ok. 6,6 m2), łazienki (ok. 2,78 m2) i dużego przedpokoju (4,71 m2). W pokoju na podłodze jest parkiet, który można odrestaurować.
Wszystkie okna wychodzą na wschód.

DLA KOGO
Mieszkanie idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie, świetne też jako inwestycja pod wynajem.

DODATKOWE INFORMACJE
Mieszkanie wymaga remontu.
Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizacje przykładowego wykończenia mieszkania.
Przygotowywane jest świadectwo charakterystyki energetycznej dla tego lokalu.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.



"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje elektryczne: aparat domofonu

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualnie wybrane oferty mieszkań lub domów zgodne z Twoimi preferencjami
Sprawdź