Piękny apartament w dzielnicy Ursynów, w nowej inwestycji. Inwestycja do oddania w 2024 roku!Główne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej• rozkład pomieszczeń• bez wykończeń do indywidualnej aranżacjiNieruchomość złożona z: • pokój dzienny 19,14 m.kw• sypialnia 10,89 m.kw• kuchnia zamykana z oknem 10,25 m.kw• łazienka 4,59 m.kw• hall 7,37 m.kw W skład nieruchomości wchodzą też:
• miejsce parkingowe
• taras
• ogródekTyp ogrzewania: ogrzewanie na gaz miejski. Typ własności: własność. Oferujemy do sprzedaży piękny apartament o powierzchni 52,24 mkw w nowej inwestycji na warszawskim Ursynowie. Składa się z: salonu, kuchni sypialni, łazienki oraz hallu. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 54,68 mkw. W pobliżu pełna infrastruktura. Dojazd autem do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne. Przy zakupie nieruchomości kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.
Wizualizacje przedstawiają jedynie propozycją wykończenia mieszkania.Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/KAJO839ZADZWOŃ: 730 740 078. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.