Mieszkanie na sprzedaż 82,68 m², piętro 2, oferta nr 113367/78/OMS

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

533 000 zł

Zabrze, Kończyce, Ignacego Paderewskiego

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
82,68 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
6 447 zł/m²
Rok budowy:
2022
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Typ własności
własność
Standard wykończenia
do wykończenia
Powierzchnie zewnętrzne
taras
Garaż
garaż
Numer oferty
113367/78/OMS
Data dodania
2023-02-18
Data aktualizacji
2023-03-19

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ( także bez 2% podatku PCC ) - Budowa zakończona !!!!

LOKAL nr M5

Mieszkanie M5 położone jest na drugim piętrze i ma powierzchnię 82,68 m².
Jedyne mieszkanie w Inwestycji w pełni przystosowane dla osoby z niepełnosprawnością ruchową, poruszającej się na wózku inwalidzkim!

Wraz z mieszkaniem można kupić garaż za 55.000 zł
Ogrzewanie gazowe własne
Stan deweloperski. Do zamieszkania od zaraz.


Zabrze Kończyce to najdalej na południe wysunięta dzielnica Zabrza granicząca z Rudą Śląska Bielszowice. To spokojna okolica zabudowana domami.
Do A4 jedynie 700 m - do Katowic można dojechać w 17 min.
Nieopodal inwestycji znajdują się zielone tereny Parku Pileckiego.
W pobliżu także turystyczna atrakcja - Zabytkowa Kopalnia Guido.
W otoczeniu inwestycji także lokalny klub sportowy, dom kultury, restauracje, sklepy, szkoły, przedszkola i kościół.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: Zapytaj o Ofertę Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Numer licencji: 2607
al. Jana Pawła II 1B
05-250 Radzymin

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualnie wybrane oferty mieszkań lub domów zgodne z Twoimi preferencjami
Sprawdź