Powierzchnia magazynowa 3500 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym. Położone w Warszawie w dzielnicy Targówek w odległości 6 km od drogi ekspresowej S8 , 8 km od autostrady A2 oraz około 8km od centrum Warszawy.
Dostępne są także inne powierzchnie od 1 500 m2 do 53 200 m2
- wysokość hali 8m,
- obciązenie posadzki 6T/m2,
- odporność ogniowa +4000MJ/m2,
- doki wyposażone w podnośniki hydrauliczne,
- bramy wjazdowe z poziomu `0`,
- siatka słupów 12 x 24 m;
- przestronne place manewrowe,
- miejsca parkingowe,
ogrzewanie (nagrzewnice gazowe), tryskacze, klapy dymowe, świetliki itd.
UWAGA Najemca nie płaci prowizji !!!.
Posiadamy w ofercie także nowoczesne hale magazynowe na terenie całej Polski oraz hale budowane według wytycznych klienta (BTS) z mozliwością budowy na działce klienta lub w lokalizacji przez niego wybranej.
Powierzchnie magazynowe: 3 - 3,8 Euro/m.kw./miesięcznie netto + opłaty eksploatacyjne.
Powierzchnie biurowe: 8-8,5 Euro/m.kw./miesięcznie netto + opłaty eksploatacyjne.
Opłata eksploatacyjna: orientacyjnie 4,50 PLN/m.kw./miesięcznie netto (zawiera podatki od nieruchomości, ochronę, odśnieżanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, terenów zewnętrznych, pielęgnacja zieleni, monitoring, remonty i konserwacje etc.).
Opłaty za media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie, internet wg. indywidualnego zużycia.
Stawki czynszu w tym regionie to orientacyjnie 3,2- 4,8 Euro/m.kw. netto miesięcznie
Ostateczne warunki najmu ustalane są indywidualnie w drodze negocjacji w zależności od wielkości wynajmowanej powierzchni, okresu najmu oraz wielkości biur jeśli sa potrzebne.
Opis dostępnej powierzchni wraz z orientacyjnymi cenami zamieszczony przez CREBCON nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu zapisów kodeksu cywilnego a jedynie jest zaproszeniem do przygotowania i negocjacji oferty dopasowanej do potrzeb klienta poszukującego. Więcej lokalizacji i parametrów technicznych obiektów na naszej firmowej CREBCON.PL
::oferta eksportowana z programu mediaRent::