zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Park Logistyczny HILLWOOD JANKI, oferta nr HW-0064-41

Magazyn do wynajęcia 5 000,00 m²

42 500 zł

Janki

Powierzchnia:
5 000,00 m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rok budowy
2019
Numer oferty
HW-0064-41
Data dodania
2020-09-09
Data aktualizacji
2020-10-01

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Powierzchnia magazynowa 5000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym. Zlokalizowane w Jankach koło Warszawy, 17 km na południe od centrum Warszawy. Park Logistyczny znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica, łączącym trasę Krakowska i trasę Katowicką z obwodnicą S2 i wjazdem na autostradę A2. Doskonała lokalizacja zapewnia także łatwą komunikację środkami transportu publicznego ze stolicą. Centrum Logistyczne oferuje ponad 46 000 mkw powierzchni magazynowej . 

Dostępne są także inne powierzchnie od 1000 m2 do 46 000 m2 

- wysokość hali 10m, 
- obciązenie posadzki 6T/m2, 
- odporność ogniowa +4000MJ/m2, 
- doki wyposażone w podnośniki hydrauliczne, 
- bramy wjazdowe z poziomu `0`, 
- siatka słupów 12 x 24 m; 
- przestronne place manewrowe, 
- miejsca parkingowe, ogrzewanie (nagrzewnice gazowe), tryskacze, klapy dymowe, świetliki itd. 

UWAGA Najemca nie płaci prowizji !!!. Posiadamy w ofercie także nowoczesne hale magazynowe na terenie całej Polski oraz hale budowane według wytycznych klienta (BTS) z mozliwością budowy na działce klienta lub w lokalizacji przez niego wybranej. Powierzchnie magazynowe: 2,5 - 2,9 Euro/m.kw./miesięcznie netto + opłaty eksploatacyjne. Powierzchnie biurowe: 8-8,5 Euro/m.kw./miesięcznie netto + opłaty eksploatacyjne. Opłata eksploatacyjna: orientacyjnie 4,50 PLN/m.kw./miesięcznie netto (zawiera podatki od nieruchomości, ochronę, odśnieżanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, terenów zewnętrznych, pielęgnacja zieleni, monitoring, remonty i konserwacje etc.). 

Opłaty za media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie, internet wg. indywidualnego zużycia. Stawki czynszu w tym regionie to orientacyjnie 2.6- 3,8 Euro/m.kw. netto miesięcznie Ostateczne warunki najmu ustalane są indywidualnie w drodze negocjacji w zależności od wielkości wynajmowanej powierzchni, okresu najmu oraz wielkości biur jeśli sa potrzebne. Opis dostępnej powierzchni wraz z orientacyjnymi cenami zamieszczony przez CREBCON nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu zapisów kodeksu cywilnego a jedynie jest zaproszeniem do przygotowania i negocjacji oferty dopasowanej do potrzeb klienta poszukującego. Więcej lokalizacji i parametrów technicznych obiektów na naszej firmowej CREBCON.PL 

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje bezpieczeństwa: instalacja p-poż.
Instalacje elektryczne: internet

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Aspekt 67 lok 27
01-904 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę