zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokal użytkowy na sprzedaż 1 076,90 m²

Oferta bezpośrednia

685 215 zł Zapytaj o kredyt >

Zborówek

Powierzchnia:
1 076,90 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
636 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Przeznaczenie lokalu
handel i usługi
Data dodania
2019-05-10

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Bank Spółdzielczy w Kielcach informuje, że istnieje możliwość nabycia nieruchomości w postępowaniu upadłościowym.Nieruchomość jest położona w miejscowości Zborówek nr 3, gmina Pacanów, powiat buski, województwo świętokrzyskie. Składa się z jednej działki gruntu nr ewidencyjny 191 o powierzchni 6700 m2, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju prowadzi księgę wieczystą numer KI1B/00022355/0. Znajduje się przy lokalnej drodze powiatowej, w odległości ok. 3 km od drogi krajowej Nr 79 i ok. 4 km od Pacanowa.Nieruchomość jest przystosowana do realizacji funkcji szkoleniowo – rekreacyjno – gastronomicznej oraz gościnno – hotelowej.Nieruchomość zabudowana jest:

1) Budynkiem usługowym hotelowo-gastronomicznym.

Budynek hotelowo – gastronomiczny posiada 4 kondygnacje (w tym kondygnację podpiwniczenia i kondygnację użytkową na poddaszu) i ma powierzchnię użytkową: 1 076,90 m2. Układ funkcjonalny poszczególnych kondygnacji:

a) w podpiwniczeniu występują: pomieszczenie pod urządzenie kręgielni, magazyn sprzętu rekreacyjnego, pomieszczenie techniczne z pompami ciepła i piecem gazowym oraz aparaturą rozdzielczo sterującą, pomieszczenie zaplecza kuchennego, węzły WC, pomieszczenia zaplecza gospodarczego i korytarze komunikacyjne;

b) na parterze zlokalizowane są: recepcja, dwie połączone sale bankietowe na około 160 osób z pełnym zapleczem gastronomicznym do obsługi sal, kawiarnia, kuchnia ze zmywakiem, pomieszczenia zaplecza gospodarczego, węzeł WC i korytarze komunikacyjne;

c) na piętrze urządzonych jest 10 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych z łazienkami na 28 osób (cztery czteroosobowe i sześć dwuosobowych) oraz pomieszczenia gospodarcze i korytarze komunikacyjne;

d) na poddaszu występuje 10 w pełni wyposażonych pokoi dwuosobowych oraz pomieszczenia gospodarcze i korytarze komunikacyjne.

Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną siłową, oświetleniową i gniazdową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem do własnego zbiornika bezodpływowego, gazową zasilaną ze zbiornika napowierzchniowego, centralnego ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji grawitacyjnej, wentylacji mechanicznej.Bryła budynku asymetryczna złożona z dwóch elementów tj. budynku zasadniczego zadaszonego dachem dwuspadowym i części przyległej do niego od strony zachodniej w formie prostopadłościanu zadaszonego tarasem. Budynek konstrukcji murowanej, wykonany głównie z cegły i bloczków betonowych. Fundamenty z betonu, a częściowo z żelbetonu. Stolarka drzwiowa mieszana częściowo drewniana, częściowo z profili AL, częściwowo metalowa. Drzwi wewnętrzne drewniane płycinowe różnego typu. Okna boczne drewniane przeszklone pakietami dwuszybowymi. Ściany tynkowane malowane, częściowo pokryte tapetami. W części pomieszczeń o funkcjach WC, kuchennej i gospodarczo – technicznej ściany bądź ich fragmenty obłożono glazurą. Posadzki w zależności od przeznaczenia pomieszczeń, w większości pomieszczeń ogólnoużytkowych wyłożone terakotą, w pokojach wykładziną dywanową, a w części sali bankietowej położony parkiet. W budynku wykonano izolacje przeciwwilgociowe, termiczne, akustyczne i paroszczelne. Balustrady tarasowe i schodowe metalowe, w większości systemowe ze stali nierdzewnej. Rynny i rury spustowe wód opadowych z blachy ocynkowanej, częściowo malowane farbami, z odprowadzeniem wody do gruntu. Budynek z zewnątrz ocieplony styropianem i otynkowany cienkowarstwowymi tynkami systemowymi pomalowanymi farbami elewacyjnymi. W budynku zainstalowano system grzewczy z zastosowaniem systemów ogrzewania podłogowego i poprzez grzejniki konwektorowe. Zasadniczym źródłem ciepła są pompy ciepła z poziomymi wymiennikami gruntowymi i grzewczy piec gazowy. Zasadniczo budynek wyposażony jest w grawitacyjny system wentylacji, a w pomieszczeniach gospodarczych i kuchni zamontowana jest wentylacja mechaniczna.2) Budynkiem gospodarczym z poddaszem zaadoptowanym na lokal gościnno – hotelowy.

Budynek gospodarczy posiada 2 kondygnacje i ma powierzchnię użytkową: 110,20 m2. Układ funkcjonalny poszczególnych kondygnacji:

a) na parterze zostały wydzielone cztery pomieszczenia użytkowe z osobnym wejściem do każdego z nich,

b) na poddaszu występują dwa pomieszczenia użytkowe, korytarz komunikacyjny i węzeł WC.

Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną siłową, oświetleniową i gniazdową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem do własnego zbiornika bezodpływowego, indywidualną grzewczą na poddaszu, ciepłej wody, wentylacji grawitacyjnej.Budynek konstrukcji murowanej wznoszony metodami tradycyjnymi. Fundamenty betonowe. Ściany podziemne z kamienia łamanego, ściany nadziemne wykonane z pustaków lub cegły. Dach symetryczny dwuspadowy pokryty blachą trapezową ocynkowaną. Schody wejściowe na poddasze ażurowe z profili stalowych. Stolarka drzwiowa zewnętrzna mieszana, częściowo drewniana, częściowo metalowa. Drzwi wewnętrzne drewniane. Okna drewniane. Budynek z zewnątrz ocieplony styropianem i otynkowany cienkowarstwowymi tynkami systemowymi pomalowanymi farbami elewacyjnymi. Ściany wewnętrzne otynkowane i pomalowane farbą. W części pomieszczeń na poddaszu o funkcjach WC i kuchennej ściany bądź ich fragmenty obłożone glazurą. Posadzki na całym poddaszu wyłożone terakotą. Na parterze posadzki wylewane z betonu i zatarte na gładko. W budynku wykonano izolacje przeciwwilgociowe, termiczne, akustyczne, paroszczelne. Rynny i rury spustowe wód opadowych z blachy ocynowanej.3) Budowlami towarzyszącymi jak:

a) przyłącze wodociągowe,

b) przyłącze elektroenergetyczne,

c) zbiornik bezodpływowy na ścieki,

d) podjazdy,

e) parkingi,

f) ogrodzenie,

g) obiekty małej architektury wykonane dla uatrakcyjnienia prowadzonej na nieruchomości działalności tj. wygrodzenia wewnetrzne i zewnętrzne, boisko trawiaste oświetlane czterema jupiterami na słupkach, punkty wypoczynku z drewnianymi ławkami i stolikami, oświetlenia terenu działki, kolektory słoneczne, miejsca na ognisko i punkt grillowy, boksy na opał do grilla i urządzenia rekreacyjno biesiadne itp.

Na działce występują upiększające nasadzenia drzew leśnych i krzewów ozdobnych oraz drzew owocowych.Nieruchomość została wyceniona przez rzeczoznawcę na kwotę 1 406 000,00 zł.

Cena sprzedaży została ustalona w oparciu o procedury postępowania upadłościowego na kwotę co najmniej 685 214,58 zł netto.

Termin otwarcia ofert na sprzedaż nieruchomości nastąpi dnia 03 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 w Sądzie Rejonowym w Kielcach przy ul. Warszawskiej 44.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Zespołem Windykacji Banku Spółdzielczego w Kielcach, ul. Złota 9, 25–015 Kielce, pok. nr 38 (2 piętro), tel.: (41) 367 00 35, (41) 367 00 38.Kontakt:
Bank Spółdzielczy w Kielcach
tel: (41) 367 00 38, (41) 367 00 35
Zapytaj o Ofertę


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Oferta Bezpośrednia
Bank Spółdzielczy w Kielcach

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę