Lokal użytkowy do wynajęcia 26,16 m², oferta nr 1258/3685/OLW

Lokal użytkowy z oferty freedom nieruchomości

950 zł

Wadowice, Lwowska

Liczba pomieszczeń:
1 pomieszczenie
Powierzchnia:
26,16 m²
Piętro:
1 piętro
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Przeznaczenie lokalu
handel i usługi
Numer oferty
1258/3685/OLW
Data dodania
2023-02-04
Data aktualizacji
2023-03-31

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Szukasz miejsca, które pozwoli Twoim klientom łatwo Cię znaleźć? Wynajmij lokal biurowo-usługowy przy często uczęszczanej ulicy w Wadowicach.

Lokal o powierzchni 26,16 m2, do którego wejście ze wspólnej klatki schodowej. Usytuowany w budynku biurowo-hadlowo-usługowym, idealnie położonym przy drodze łączącej główne osiedla Wadowic z centrum. Obydwie strony ulicy umożliwiają postój. Ty i Twoi klienci z łatwością zaparkują też na placu należącym do obiektu. W sąsiedztwie osiedle, sklepy, punkty usługowe, przedszkole, poczta oraz banki. Do centrum dzieli zaledwie odległość 400 metrów. Łatwy wyjazd na obwodnicę miasta skąd bezkolizyjnie do miasta Kraków, Bielko-Biała czy Oświęcim.

Przeszklone duże drzwi prowadzą na wygodną klatkę schodową, z której do wejścia na I piętrze i korytarzem na lewo do ustawnego lokalu (26.16m2) po prawej. Pomieszczenie doświetlone oknami wychodzącymi na tereny zielone. Dalej korytarzem do sanitariatów i pomieszczenia socjalnego współdzielonych z sąsiednimi lokalami. Lokal posiada klimatyzację, która ułatwi Ci prowadzenie działalności i jest wyposażony w alarm oraz roletę drzwiową, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Dostosowany do działalności związanej z usługami. Obiekt monitorowany. Właściciel udostępnia także miejsce na reklamę Twojej firmy. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Opłaty miesięczne to czynsz najmu + VAT oraz koszty eksploatacyjne lokalu i prąd rozliczany wg sublicznika. Istnieje możliwość podłączenia wody do lokalu.

Lokal o powierzchni i lokalizacji dopasowanej do prowadzenia działalności biurowo – usługowej, której dobra kondycja wymaga idealnego położenia w mieście umożliwiającego jednocześnie Tobie i Twoim klientom wygodne miejsca postojowe. Dostępny od zaraz. Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację.

Najbliższy dzień otwarty w sobotę 1.04!

Najem tej nieruchomości wiąże się z kosztami pośrednictwa.

Rozważasz skorzystanie z dofinansowania rozwoju Twojej firmy? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Daria Rybarz
e-mail: Zapytaj o Ofertę
tel. 574 951 157

Zapraszam do naszej placówki w Wadowicach, przy ulicy Spadzista 1.
tel. (+48) 33 432 27 63, Zapytaj o Ofertę"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Wyposażenie dodatkowe: klimatyzacja

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę