Lokal użytkowy do wynajęcia 225,00 m², oferta nr 13/12827/OLW

Lokal użytkowy z oferty METAXY Nieruchomości

11 500 zł

Kraków, Prądnik Czerwony, Bosaków

Powierzchnia:
225,00 m²
Piętro:
1 piętro
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Przeznaczenie lokalu
handel i usługi
Rok budowy
2012
Numer oferty
13/12827/OLW
Data dodania
2022-12-24

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Lokal użytkowy zlokalizowany na ulicy Bosaków na Olszy z bardzo dobrym dostępem do drogi Krajowej 79. Lokal jest położony na 1 piętrze z windą. Doskonała lokalizacja sprawia, że klienci mogą do Państwa dojeżdżać bezproblemowo od strony al. 29 Listopada, Młyńskiej/Meissnera, drogi Krajowej79/Opolskiej i z kierunku osiedla Oficerskiego.

NAJWIĘKSZE ZALETY
- Lokalizacja między dużymi arteriami komunikacyjnymi miasta;
- Możliwość wynajęcia 1 lub 2 lokali użytkowych;
- Bardzo ciche pomieszczenia;
- Duże możliwości aranżacji lokali pod swój rodzaj biznesu;
- Klima-konwektory, które mają zarówno funkcje grzania i chłodzenia;
- Wysokość lokali 3,1m;
- Współczynnik obciążenia dla lokali usługowych jest 6.5 KN/m2;

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość jest zlokalizowana na ul. Bosaków 5A, w budynku z częściami usługowymi i mieszkalnymi. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch lokali, które można łatwo połączyć, położonych na 1 piętrze z możliwością wejścia z poziomu parteru lub windą o powierzchniach 360m2 i 225m2, co przekłada się na łączną powierzchnie 585 m2.  Lokale są wyposażone w klima-konwektory, które mają zarówno funkcje grzania i chłodzenia. Podłączone są do sieci MPEC a ich klimatyzatory są zlokalizowane na dachu. Wysokość lokali to 3,1m a współczynnik obciążenia to 6.5 KN/m2, co sprawia, że lokale mogą mieć zastosowanie przy typach biznesów wymagających mocnych stropów. 
Sufity są podwieszane z oświetleniem rastrowym, a stolarka okienna jest aluminiowa. Okna są przyciemniane i wychodzą częściowo na ul. Bosaków i część wewnętrzną obiektu oraz są położone w kierunkach północno-zachodnim i południowym. 
Media: MPEC, Prąd, Woda, Kanalizacja
Wokół nieruchomości są ogólnodostępne miejsca postojowe. Jest również możliwość wynajmu od zarządcy miejsc dedykowanych (7 miejsc) a jeżeli będzie potrzeba większej ilości to jest możliwość stworzenia miejsc parkingowych zielonych, które również będzie można wynająć jako miejsca dedykowane. Jeżeli liczba miejsc wciąż będzie jeszcze za mała to można wydzierżawić po przeciwległej stronie ulicy 5ar terenu zielonego od miasta (wstępnie wyrazili zgodę) lub porozumieć się z MPECem, który ma biuro obok (wstępnie wyrazili zgodę) przedmiotowego budynku i znajduje się tam spory nieużywany plac.

MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE
- Można wynająć lokale w zależności od potrzeby o powierzchniach 360m2 i 225m2 z niezależnymi wejściami lub całość;
- Lokale nadadzą się zarówno na potrzeby biurowe, salon masażu, klinikę urody estetycznej, jak i na siłownie, fitness, magazyn lub innego rodzaju usługi wymagające mocnych stropów;
- W niedalekiej odległości są zlokalizowane Da Vinci's International Schools, Cracow International School oraz anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Pod Magnolią, które mogą być bazą potencjalnych, bogatych klientów;
- Istnieje możliwość wynajęcia całego poziomu o powierzchni 810 m2 (wstępnie sąsiad wyraził zainteresowanie);

LOKALIZACJA
Lokalizacja tej nieruchomości sprawia, że klienci mogą do Państwa dojeżdżać bezproblemowo od strony al. 29 Listopada, Młyńskiej/Meissnera, drogi Krajowej79/Opolskiej i z kierunku osiedla Oficerskiego. Wokół znajdują się liczne budynki mieszkalne zarówno o zabudowie niskiej i wysokiej, których liczba jest doskonałą bazą klientów, ponieważ w najbliższej okolicy, po sąsiedzku brakuje punktów usługowych, które mogłyby zaspokoić ich potrzeby. W okolicy są również liczne szkoły publiczne i prestiżowe szkoły niepubliczne. W bardzo bliskiej odległości znajduje się stacja paliw. 

Autobusy: 129, 138, 159, 172 
dodatkowe autobusy przy ul. Młyńskiej: 128, 152, 182, 184, 189, 482, 501, 511, 

Jeżeli szukasz czegoś nietuzinkowego i w wyjątkowej lokalizacji zadzwoń i umów się na prezentacje.

Współpracuje również z doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszego kredytu dla Ciebie.

Nazywam się Kochan Dominik i jestem opiekunem tej nieruchomości.
Zadzwoń i zadaj pytanie.

TEL: 690 095 645
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i rzuty mają charakter poglądowy. Materiały graficzne w ogłoszeniu, treść oferty są własnością METAXY nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z materiałów wykraczający poza użytek opisany w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) zabroniony bez potwierdzonej pisemnie zgody METAXY nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Budynek: winda
Wyposażenie dodatkowe: klimatyzacja

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Józefa Marcika 12 | WILGA Business
30-443 Kraków

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę