zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kredyty hipoteczne - oferty

Banki, Doradcy finansowi

doradza.pl Sp. z o.o. to firma tworzona przez ludzi pracujących z pasją, połączoną z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół to dyskretni, profesjonalni i uczciwi Doradcy.


Wywodzimy się z najróżniejszych gałęzi szeroko pojętnej branży finansowej i nieruchomości, dzięki temu świetnie się uzupełniamy.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia bankami, deweloperami, firmami ubezpieczeniowymi, biurami obrotu nieruchomości.

W naszej pracy każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Nasz cel to najlepsze i sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości Klientów Indywidualnych, jak i Firmowych. Z nami można liczyć na pomoc na każdym etapie sprawy. Po ustaleniu planu działania pomagamy we wszystkich formalnościach potrzebnych do rozpoczęcia i zakończenia całego procesu. My zajmujemy się wszystkim, po to aby nasi Klienci mogli spokojnie pracować, spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, a nie martwić się o dokumenty.

Nie zapominamy o naszych Klientach także po zakończeniu transakcji. Zawsze służymy pomocą, radą, monitorujemy formalności po wypłacie finansowania.  


Nasze usługi są BEZPŁATNE. Spotkanie to godzina poświęcona naszemu Doradcy, która w przyszłości może zaowocować najtańszym dostępnym na rynku rozwiązaniem finansowym.  

 

Zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

więcej »
Biuro Sprzedaży
Telefon: +48 518 970 372

doradza.pl Sp. z o.o.
Telefon: +48 504 262 330; +48 731 732 733
Alex T. Great Doradcy Finansowi to zespół zaufanych, doświadczonych specjalistów z zakresu bankowości hipotecznej, ubezpieczeń, inwestycji oraz doradztwa finansowego przedsiębiorstw i osób prywatnych.
 
Alex T. Great Doradcy Finansowi to jedno z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na krajowym rynku doradztwa finansowego - posiadamy już 20 oddziałów w całej Polsce, udzielając fachowej pomocy rękoma 108 fachowych doradców.
 
Alex T. Great Doradcy Finansowi oferuje:

- pomoc/doradztwo w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego,
- wsparcie w zakresie pozyskania dobrego kredytu gotówkowego,
- kredyty dla firm,
- leasing,
- faktoring,
- ubezpieczenia na życie,
- ubezpieczenia nieruchomości,
- szeroki wachlarz ubezpieczeń zdrowotnych,
- programy oszczędnościowe i inwestycyjne,
- gwarantowane programy inwestycyjne,
- korzystne i skuteczne programy emerytalne.
 
Alex T. Great gwarantuje najwyższą jakość usług - działamy sprawnie, skutecznie, w sposób wymierny i bezpieczny pomnażając pieniądze naszych klientów.
więcej »
Alex T. Great Doradcy Finansowi
Telefon: +48 58 767 75 15, +48 801 55 99 55 (z tel. stacjonarnych), +48 511 55 99 55 (z tel. komórkowych)
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 078 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.