zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Banki, Doradcy finansowi

Jesteśmy największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Działamy na rynku od 2004 roku. Proponujemy wiele rozwiązań finansowych dostępnych w jednym miejscu. Wspieramy Klientów w wyborze najkorzystniejszego dla nich produktu. Naszą siłą i konkurencyjną przewagą są: doświadczeni Eksperci, rzetelność, szeroka oferta produktowa i otwartość, dlatego zaufało nam już 2 miliony klientów. Jesteśmy liderem w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań finansowych.

Z nami zyskujesz:

  • Ofertę 15 banków i 24 instytucji w jednym miejscu w zakresie: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, ubezpieczeń oraz produktów kredytowych i inwestycyjnych dla firm
  • Profesjonalne, bezpłatne wsparcie ponad 2000 Ekspertów - za nasze usługi nie pobieramy wynagrodzenia od Klientów
  • Możliwość spotkania w dogodnym czasie i miejscu. Mamy oddziały w blisko 90 miastach w Polsce. Działamy poprzez najszerszą wśród pośredników sieć własną - 120 oddziałów stacjonarnych, mobilnych i franczyzowych
  • Dostęp do ponad 1400 placówek partnerskich w mniejszych miastach i miejscowościach
  • Pomoc w dobraniu rozwiązania dopasowanego do potrzeb i możliwości Klientów
     
Działamy etycznie!

W Open Finance obowiązują najwyższe standardy profesjonalizmu, skuteczności i etyki zawodowej. Od początku istnienia aktywnie działamy na rzecz regulacji rynku i wypracowywania jego zasad i standardów. W codziennej pracy stosujemy również Rekomendacje dobrych praktyk dla Ekspertów Finansowych opracowanych przez Związek Banków Polskich.

Dbanie o najwyższą jakość obsługi przekłada się na ogromną liczbę rekomendacji, jakie otrzymują nasi Eksperci od swoich zadowolonych Klientów - co 2. Klient pochodzi z polecenia usług Eksperta przez dotychczasowych Klientów.
więcej »
Open Finance S.A.
Telefon: 801 600 200
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 25 950 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.