zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kredyty hipoteczne - oferty
MdM
Bezpłatna pomoc
w sprawie dopłat "MdM",
Zapytaj naszego doradcę!
Zadaj pytanie
 
Dziękujemy,
wiadomość została wysłana.
Nasz doradca wkrótce prześle
odpowiedź na zadane pytania.
Zespół Tabelaofert.pl

Banki, Doradcy finansowi

OFEROWANE USŁUGI

Kredyty mieszkaniowe
Bez względu na to czy planujesz zakup pierwszej czy kolejnej nieruchomości czy też poszukujesz źródeł refinansowania, jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

Kredyty komercyjne
Jeżeli planujesz zakup nowej nieruchomości pod inwestycję lub też pragniesz refinansować nieruchomości już posiadane, potrzebujesz środków na rozwój firmy Amtrust Group jest w stanie zaoferować usługi o bardzo konkurencyjnej cenie i prowizji.

Kredyty deweloperskie
Amtrust Group umożliwia deweloperom i inwestorom uzyskanie finansowania na realizacje interesujących i dobrze rokujących projektów budowlanych - zarówno handlowych jak i mieszkaniowych.

Usługi ubezpieczeniowe
Jeżeli interesuje Cię ubezpieczenie samochodowe lub też poszukujesz kompleksowego ubezpieczenia nieruchomości, Amtrust Group jest w stanie zaproponować szeroki wachlarz wysokiej jakości polis

Usługi leasingowe
Nasi specjaliści od leasingu są w stanie zaoferować skuteczne i korzystne rozwiązania dla firm. Usługi leasingowe obejmują pojazdy, nieruchomości, meble, komputery, maszyny oraz wyposażenie.

Usługi rynku nieruchomości
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości lub poszukujesz źródeł finansowania dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb, jesteśmy w stanie zaoferować Ci naszą pomoc.
więcej »
Amtrust Group Sp. z o.o. oddział w Warszawie
Telefon: +48 22 274 29 10

doradza.pl Sp. z o.o. to firma tworzona przez ludzi pracujących z pasją, połączoną z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół to dyskretni, profesjonalni i uczciwi Doradcy.


Wywodzimy się z najróżniejszych gałęzi szeroko pojętnej branży finansowej i nieruchomości, dzięki temu świetnie się uzupełniamy.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia bankami, deweloperami, firmami ubezpieczeniowymi, biurami obrotu nieruchomości.

W naszej pracy każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Nasz cel to najlepsze i sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości Klientów Indywidualnych, jak i Firmowych. Z nami można liczyć na pomoc na każdym etapie sprawy. Po ustaleniu planu działania pomagamy we wszystkich formalnościach potrzebnych do rozpoczęcia i zakończenia całego procesu. My zajmujemy się wszystkim, po to aby nasi Klienci mogli spokojnie pracować, spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, a nie martwić się o dokumenty.

Nie zapominamy o naszych Klientach także po zakończeniu transakcji. Zawsze służymy pomocą, radą, monitorujemy formalności po wypłacie finansowania.  


Nasze usługi są BEZPŁATNE. Spotkanie to godzina poświęcona naszemu Doradcy, która w przyszłości może zaowocować najtańszym dostępnym na rynku rozwiązaniem finansowym.  

 

Zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

więcej »
doradza.pl Sp. z o.o.
Telefon: +48 504 262 330; +48 731 732 733
Alex T. Great Doradcy Finansowi to zespół zaufanych, doświadczonych specjalistów z zakresu bankowości hipotecznej, ubezpieczeń, inwestycji oraz doradztwa finansowego przedsiębiorstw i osób prywatnych.
 
Alex T. Great Doradcy Finansowi to jedno z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na krajowym rynku doradztwa finansowego - posiadamy już 20 oddziałów w całej Polsce, udzielając fachowej pomocy rękoma 108 fachowych doradców.
 
Alex T. Great Doradcy Finansowi oferuje:

- pomoc/doradztwo w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego,
- wsparcie w zakresie pozyskania dobrego kredytu gotówkowego,
- kredyty dla firm,
- leasing,
- faktoring,
- ubezpieczenia na życie,
- ubezpieczenia nieruchomości,
- szeroki wachlarz ubezpieczeń zdrowotnych,
- programy oszczędnościowe i inwestycyjne,
- gwarantowane programy inwestycyjne,
- korzystne i skuteczne programy emerytalne.
 
Alex T. Great gwarantuje najwyższą jakość usług - działamy sprawnie, skutecznie, w sposób wymierny i bezpieczny pomnażając pieniądze naszych klientów.
więcej »
Alex T. Great Doradcy Finansowi
Telefon: +48 58 767 75 15, +48 801 55 99 55 (z tel. stacjonarnych), +48 511 55 99 55 (z tel. komórkowych)