zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

JIM Investment Management

Naszym celem jest nawiązywanie długoterminowych relacji, opartych na rzetelnej informacji i obsłudze. Posiadamy: wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości dla potrzeb komercyjnych:...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Kraków

Opis firmy - JIM Investment Management

Naszym celem jest nawiązywanie długoterminowych relacji, opartych na rzetelnej informacji i obsłudze. Posiadamy: wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości dla potrzeb komercyjnych: handowych, logistycznych, technicznych, produkcyjnych. Rozległe kontakty dotyczące nieruchomości komercyjnych.

Świadczymy usługi od pozyskania lokalu, poprzez jego adaptację do korzystnego wynajęcia lub jego sprzedaży.

Oferujemy:
Rzetelną informację, pomoc – pełną dyspozycyjność – na każdym etapie procesu zmierzającego do transakcji.

Konsultacje, doradztwo, analizy marketingowe, finansowe dotyczące nieruchomości komercyjnych i przedsięwzięć deweloperskich.

Koordynację obsługi technicznej, geodezyjno – geologicznej, prawnej i finansowej.

Dla jeszcze bardziej efektywnej obsługi procesu inwestycyjnego, rozszerzyliśmy naszą działalność o specyficzne formy promowania naszych ofert . Stosujemy najnowocześniejsze środki wizualizacji i reklamy nieruchomości. Bezpośrednio wykonujemy tzw. Virtual Tours i fotografie panoramiczne bardzo wysokiej rozdzielczości. Wykonujemy w ekspresowym czasie strony internetowe i zapewniamy ich efektywna obsługę. Narzędzia te maja również zastosowanie w innych przedsięwzięciach handlowych, usługowych i promocyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Oferty nieruchomości w Krakowie

ul. Saska, Podgórze (Płaszów), Kraków
SASKA BLU
od 473 587
3 pok.
52,33-59,99
SASKA BLU - Nowe mieszkania na Podgórzu. Budynek będzie pięciopiętrowy. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Saska. W okolicy inwestycji SASKA BLU dostępne są przystanek autobusowy, przedszkole, przystanek tramwajowy, staw. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, plac zabaw. Dostępne są lokale z loggiami wielkości dodatkowej od 2,60 do 3,77 m². Na osiedlu powstanie 61 lokali. Aktualnie dostępne są 4 lokale wielkości od 52,33 do 59,99 m². Projekt buduje deweloper Bryksy, termin realizacji planowany jest na II kwartał 2021 (zakończenie budowy).
Aktualizacja: 2020-09-23
Deweloper Bryksy
ul. Saska, Podgórze (Płaszów), Kraków
SASKA BLU - Etap II
od 323 792
1-5 pok.
32,68-105,91
SASKA BLU - Etap II - Nowe mieszkania na Podgórzu w Krakowie. Dostępne są mieszkania z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej od 2,61 do 76,33 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Saska. W pobliżu inwestycji SASKA BLU - Etap II znajduje się market, bankomat, poczta, przychodnia. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Osiedle realizuje deweloper Bryksy, termin realizacji planowany jest na grudzień 2022. Budynek będzie liczył 5 pięter. W budynku powstanie 171 mieszkań. Aktualnie dostępnych jest 171 mieszkań o metrażach 32,68 - 105,91 mkw.
Aktualizacja: 2020-09-23
Deweloper Bryksy
ul. Rakowicka, Stare Miasto, Kraków
Steam Park etap II
od 349 297
1-2 pok.
25,01-36,31
Steam Park etap II - W sprzedaży mieszkania. Osiedle realizuje deweloper Bryksy, termin oddania przewidziany jest na czerwiec 2020 (zakończenie budowy). Aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań wielkości 25,01 - 36,31 m². Budynek będzie miał 5 pięter. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej od 2,92 do 24,19 m². Inwestycja położona jest pod adresem ul. Rakowicka. W okolicy inwestycji Steam Park etap II dostępne są przedszkole, przystanek autobusowy, bankomat, szkoła podstawowa. Na osiedlu powstanie 166 mieszkań.
Aktualizacja: 2020-09-23
Deweloper Bryksy
ul. Lipska/ ul. Siemienowicza, Podgórze, Kraków
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza
od 325 686
1-4 pok.
31,45-81,12
Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza - W sprzedaży mieszkania na Podgórzu w Krakowie. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny. W okolicy inwestycji Bagry - ul. Lipska/Siemienowicza dostępne są , przystanek tramwajowy, jezioro, klub fitness. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, ogródkami o dodatkowych metrażach od 5,67 do 244,95 m². Budynek będzie miał 4 piętra. W budynku powstanie 70 mieszkań. Inwestycja położona jest przy ul. Lipska/ ul. Siemienowicza. Inwestycję buduje deweloper HSD Inwestycje, termin oddania planowany jest na II kwartał 2023. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Aktualnie dostępnych jest 61 lokali o metrażach 31,45 - 81,12 mkw.
Aktualizacja: 2020-09-16
Deweloper HSD Inwestycje
ul. Republiki Korczakowskiej, Bieżanów-Prokocim (Prokocim), Kraków
Start City
zapytaj o cenę ›
3 pok.
55,23
Start City - Nowe mieszkania w Bieżanowie-Prokocimiu w Krakowie. Projekt buduje firma Grupa Deweloperska START, termin oddania planowany jest na II kwartał 2021. W pobliżu inwestycji Start City dostępne są apteka, bankomat, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Republiki Korczakowskiej. Budynek będzie dziesięciopiętrowy. W budynku powstanie 111 lokali. W ofercie dostępne jest 1 mieszkanie o metrażu 55,23 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2020-08-17
ul. Myśliwska, Podgórze (Płaszów), Kraków
Myśliwska Park
973 029
6 pok.
157,13
Myśliwska Park - W sprzedaży mieszkania na Podgórzu. Inwestycję buduje firma Okland Developer sp. z o.o., termin oddania planowany jest na 2020. Aktualnie dostępne są 3 mieszkania wielkości 157,13 mkw. W pobliżu inwestycji Myśliwska Park znajduje się przystanek tramwajowy, rzeka, szkoła podstawowa, park. W budynku powstanie 9 lokali. Inwestycja położona jest przy ul. Myśliwska. Budynek będzie miał 2 piętra.
Aktualizacja: 2020-08-13
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 22 123 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.