Horizon Real Estate

Szczecin, Wojska Polskiego 184C/11
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Szczecin
Horizon powstał z pasji do budownictwa. Naszym fundamentem jest wieloletnie doświadczenie udziałowców zdobyte w sektorze budowlanym i deweloperskim oraz silne wsparcie kapitału holenderskiego.

Misją Horizon jest tworzenie komfortowych osiedli mieszkaniowych dedykowanych jak najszerszej grupie odbiorców. Naszym celem jest pełne zadowolenie wszystkich Klientów, co gwarantowane jest poprzez wyznaczanie oraz osiąganie najwyższych standardów naszych usług. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na unikatowość oraz jakość realizowanych przez nas przedsięwzięć.

Swoje inwestycje prowadzimy pod nadzorem własnego, doświadczonego zespołu architektów i inżynierów wyspecjalizowanych w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi kontrahentami, cieszącymi się naszym pełnym zaufaniem zdobywanym na przestrzeni wieloletniej współpracy. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od wstępnej idei, aż po wydanie domu lub mieszkania, najważniejszy jest dla nas Klient.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Szczecin
Wybrane filtry:
Świergotki - Etap II, nowe mieszkania, Horizon Real Estate , ul. Przepiórki, Północ (Żelechowa), Szczecin Oferta szczegóły link
nowość
3D
9 900 zł/m²

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Osiedle Świergotki
Szczecin, al. Wojska Polskiego 184C/11

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę