zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Elmis Dewelopment sp. z o.o.

Elmis Dewelopment sp. z o.o. to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe w Warszawie,e Władysławowie i Sadowej. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją realizacji projektów w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Warszawa, Władysławowo, Nowy Dziekanów, Sadowa, Jurata

Opis firmy - Elmis Dewelopment

Generalnym wykonawcą obiektów jest dynamicznie rozwijająca się firma Elmis Dewelopment, kontynuator prawny firmy Elmis-Invest istniejąca od 2003 roku. Do tej pory jej główną działalnością była budowa domów wolnostojących, domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowców. Ukończone inwestycje to zabudowa bliźniacza w Łomiankach przy ul. Chopina,szeregowce w Łomiankach przy ul. Kosynierów, Kusocińskiego oraz Osiedlowej, domy wolnostojące i bliźniaki w Łomiankach przy ul. Fabrycznej oraz bliźniak przy ul. Polnej w Mysiadle. W związku z faktem coraz większego zainteresowania ze strony Klientów naszą ofertą, firma jest w trakcie realizacji kolejnych inwestycji. Ostatnio ukończonymi projektami są: Osiedle Łabędzia w Piasecznie oraz Apartamenty Wyrzyska w Warszawie.

W Elmis Dewelopment priorytetem jest zadowolenie Klientów i solidność wykonania inwestycji. Wszystkie projekty są realizowane w uzgodnieniu z naszymi Klientami, tak aby mieli wpływ na wykończenie swojego wymarzonego domu. Mamy nadzieję,że satysfakcja Klientów wynika z profesjonalnej i rzetelnej obsługi oraz z tego, że wszystkie nasze inwestycje są wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz nadzorowane przez wyszkoloną kadrę.

Nasza oferta

42 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: