zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 1 500,00 m², Żędowo

Oferta bezpośrednia

7 400 zł

1 500,00 m² rolna


  • Dane oferty

Cena całości

Cena całości 7 400 zł
Cena za m² 5 zł

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 1 500,00 m²
Rodzaj działki rolna
Data dodania 2019-04-12

Opis oferty Opis oferty

BURMISTRZ SZUBINA

ogłasza

drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność

Gminy Szubin, położonej w ŻędowiePrzedmiotem ogłoszenia o przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Żędowie, oznaczona geodezyjnie jako działka nr 37/1 o powierzchni 0,1500 ha.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona w Żędowie, gmina Szubin, pośród sadu. Działka na dzień wizji stanowi część sadu, w części łąkę. Działka w kształcie wydłużonego wieloboku, teren płaski. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej.

Zgodnie z ewidencją gruntów prowadzoną przez Starostę Nakielskiego działka nr 37/1 sklasyfikowana jest jako dr (drogi) - 0,1500 ha.

Dla terenu przedmiotowej działki nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz nie zostały wydane decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Szubin, uchwalonym uchwałą Nr XV/132/15 Rady Miejskiej w Szubinie z dnia 5 listopada 2015 r., przedmiotowa działka znajduje się na terenie, dla którego nie wskazuje się zmiany funkcji oraz charakteru zagospodarowania. Ponadto leży w granicach Obszaru Chronionego Jezior Żędowskich - potencjalnie Pałucki Park Krajobrazowy oraz na obszarze wskazanym przez Państwowy Instytut Geologiczny jako potencjalnie zagrożony ruchami osuwiskowymi - wymagający szczegółowej weryfikacji. Przedmiotowa działka częściowo objęta jest strefą „B" ochrony konserwatorskiej. Ponadto, w dniu 15 marca 2018 r. Rada Miejska w Szubinie podjęła uchwałę nr XLI/516/18 w sprawie przystąpienia do sporządzenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szubin.

Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Szubinie prowadzi księgę wieczystą KW nr BY1U/00015392/7. Nieruchomości nie obciążają długi ani inne ograniczenia w rozporządzaniu prawem własności.

Nieruchomość sprzedawana jest na podstawie danych z ewidencji gruntów i wszelkie obmiary oraz ewentualne rozgraniczenie nieruchomości może przeprowadzić nabywca na własny koszt.

Cenę wywoławczą nieruchomości ustala się na kwotę 7.400,00 zł (słownie: siedem tysięcy czterysta złotych 00/100).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium, w wysokości 1.000,00 zł (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100), które należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Szubinie w Banku Spółdzielczym w Szubinie Nr: 89 8164 0001 0000 0505 2000 0027 – najpóźniej do dnia 23 maja 2019 r. (liczy się data wpływu środków na rachunek organizatora przetargu).

Wadium wniesione w pieniądzu przez uczestnika, który przetarg wygrał, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia przedmiotu przetargu.

Wadium nie podlega zwrotowi, jeżeli osoba ustalona jako nabywca nie stawi się bez usprawiedliwienia w miejscu i terminie zawarcia umowy sprzedaży podanym przez sprzedawcę.

Wadium podlega zwrotowi w ciągu 3 dni po zamknięciu przetargu na rzecz tych uczestników, którzy przetargu nie wygrali.

Przetarg odbędzie się w dniu 29 maja 2019 r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szubinie (pokój nr 31 na I piętrze), przy ul. Kcyńskiej 12. Termin pierwszego przetargu wyznaczony był na 27 lutego 2019 r.

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

Osoba ustalona jako nabywca nieruchomości zostanie zawiadomiona o miejscu i terminie zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego, najpóźniej w ciągu 21 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu.

Nabywca zobowiązany jest do poniesienia kosztów sporządzenia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego oraz opłat wieczysto – księgowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Szubinie (pokój nr 11), tel. 052 391 07 92 oraz na stronach internetowych www.bip.szubin.pl i www.szubin.pl.Kontakt:
Urząd Miasta Szubin (Szubin)
tel: 052 391 07 52
Zapytaj o Ofertę


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z oferentem

Oferta Bezpośrednia
Urząd Miasta Szubin (szubin)
telefon:
pokaż numer telefonu

Podobne oferty

Szubin, Żędowo

7 400 zł

1 500,00 m² rolna
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Polub Tabelaofert.pl na Facebooku
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 068 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.