zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 3 046,00 m², oferta nr 5792/3685/OGS

Działka z oferty freedom nieruchomości

99 800 zł

Bezmiechowa Górna

Powierzchnia:
3 046,00 m²
Cena za m²:
33 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
rekreacyjna
Dojazd
asfalt
Numer oferty
5792/3685/OGS
Data dodania
2022-09-16
Data aktualizacji
2023-01-25

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Widokowa działka w Bieszczadach, Bezmiechowa

Chcesz czuć wolność, adrenalinę i siłę do pokonywania kilometrów przestrzeni.
A może marzy Ci się uspokajający umysł poranny widok zamglonych Bieszczadzkich szczytów ?!
Tylko tu w Bezmiechowej Górnej, nieopodal bieszczadzkich szczytów możesz stworzyć miejsce dla siebie i swoich bliskich lub przyjaciół gdzie bez skrępowania będziecie mogli śledzić szybowcowe akrobacje miłośników latania.
Śledzić ... a może samemu przeżywać ekscytację w czasie własnych podniebnych szaleństw?
To wszystko i jeszcze wiele więcej możesz mieć na wyłączność zakupując naszą nieruchomość w Bezmiechowej Górnej w powiecie leskim.

Nie czekaj zbyt długo. Jak najszybciej stań się właścicielem 30 arowego terenu oferującego urzekające widoki okolicznych wzniesień Parku Krajobrazowego Gór Słonnych.
Nieruchomość położona prawie na szczycie Kamionki (631 m n.p.m.) wywołuje niesamowite wrażenia wzrokowe dzięki obserwacji rozciągającej się panoramy całych Bieszczadów.
Jest wymarzonym miejscem do obserwowania podniebnych akrobacji wykonywanych przez pasjonatów latania szybowcami. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z Akademickim Ośrodkiem Szybowcowym Politechniki Rzeszowskiej (AOS) posesja stanowi idealny teren do wypoczynku i rekreacji w małym osiedlu domków letniskowych, które tu można wybudować.

Działka ma niesamowity potencjał inwestycyjny dzięki możliwości wielokierunkowego zagospodarowania pod kątem turystycznym (domki stacjonarne, domki mobilne, glamping, camping, pole namiotowe).
W bliskim sąsiedztwie znajduję się dostęp do prądu (kilkadziesiąt metrów) a sama okolica ma bogate złoża krystalicznej podgórskiej wody, które można wykorzystać budując studnie głębinowe.
Dzika przyroda Bieszczad jest tu na wyciągniecie ręki a okoliczni rolnicy wypasający zwierzęta na sąsiednich halach oferują zdrowe regionalne produkty (nabiał, warzywa, przetwory).

Odwiedź naszą nieruchomość a nie zdołasz się oprzeć jej urokowi.

Identyfikacja nieruchomości:
* powierzchnia działki: 30,46 ara,
* numer ewidencyjny działki 212/8, obręb Bezmiechowa Górna,
* nieruchomość o charakterze rolnym: klasoużytek RIVb (nie wymaga wydania decyzji o wyłączeniu z produkcji rolnej),
* położona przy drodze asfaltowej wiodącej do gminnej drogi publicznej (dostęp do drogi publicznej),
* lekko pochyły teren jest porośnięty trawą,,
* zbliżony do prostokąta kształt (wymiary 25-27 m szerokości i 119 m długości) przylega dłuższym bokiem do drogi asfaltowej (możliwość wykonania w dowolnym miejscu wjazdów na nieruchomość).

Teren nieruchomości nie jest objęty żadnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Studium gminy dla tego obszaru przewiduje tereny rolnicze z możliwością zabudowy siedliskowej (dla rolnika).

Uzbrojenie:
Działka nie posiada mediów na swoim terenie.
Prąd znajduje się w sąsiednim budynku należącym do PRz (ok. 150 m od granic działki).
Pozostałe media sieciowe w odległości ok. kilkuset metrów (przy istniejącej w okolicy regularnej zabudowie jednorodzinnej miejscowości Bezmiechowa Górna).

Woda możliwa do pozyskania przez wybudowanie studni głębinowej.
Odbiór ścieków będzie możliwy po wybudowaniu bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe lub przydomowej oczyszczalnia ścieków.


W okolicy działki:
- szybowisko PRz - ok. 850 m,
- szkoła - ok. 4600 m,
- sklep - ok. 4400 m,
- kościół - ok. 4200 m.
Najbliższe ośrodki miejskie znajdują się: Lesko (15 km), Sanok (21 km), Przemyśl (70 km), Rzeszów (95 km), Kraków (240 km). Do lotniska międzynarodowego w Jasionce 115 km zaś do najbliższego wjazdu na Autostradę A4, 119 km.

Zachęcamy do zakupu działki. Niezależnie od statusu Kupującego i rozpatrywanego przeznaczenia skorzystanie z tej oferty będzie dla Państwa doskonałą lokatą kapitału.

Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L.
Opiekun oferty:
Agnieszka Żmuda
Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 531 481 628
e-mail: Zapytaj o Ofertę

Zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania jak również zaprezentuję walory nieruchomości.Działka pod domki wypoczynkowe, glamping, camping lub tradycyjne pole namiotowe.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Agnieszka Żmuda - freedom nieruchomości
Więcej informacji:
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę