zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 413,00 m², Centrum, Polkowice

Działka z oferty WGN Nieruchomości

64 000 zł

413,00 m² inna

  • Dane oferty
  • Finansowanie

Cena całości

Cena całości 64 000 zł
Negocjuj cenę
Cena za m² 155 zł

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 413,00 m²
Numer oferty 152-1220
Data dodania 2017-01-16
Data aktualizacji 2018-01-14

Opis oferty Opis oferty

Polkowice, grunt UM1, centrum 413 m2, sprzedam.

WGN Nieruchomości
oddział Głogów ul. Garncarska 22
oddział Szprotawa ul. 1 Armii 11

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Polkowice w województwie dolnośląskim. Działka o powierzchni 413m2, w kształcie trójkąta, z wszystkich stron ograniczona drogami ? ulicami. Nieruchomość nie jest ogrodzona, w części porośnięta jest trawą, w większości utwardzona kostką tworząc z sąsiednią działką parking.

Nieruchomość znajduje się na obrzeżu centralnej strefy zainwestowania miasta Polkowice korzystne położenie przy jednej z głównych ulic miasta, blisko centrum. Miejscowość należy do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp Grupie Orange do infrastruktury teletechnicznej znajdującej się w obrębie nieruchomości, na zasadzie nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.
Przeznaczenie
Na podstawie ustaleń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, teren obejmujący przedmiotową działkę gruntu nr 126 oznaczony jest symbolem: 1 U/M funkcja podstawowa i funkcje uzupełniające: Staromiejski zespół istniejącej i projektowanej zabudowy usługowo ? mieszkaniowej. W ratuszu ? siedziba władz miejskich. Przy ulicy Gdańskiej ? zespół sakralny i objęty ochroną konserwatorską zamknięty cmentarz ? do trwałej adaptacji.
W pobliżu
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się cmentarz wraz z kaplicą. W bliskim sąsiedztwie znajduje się zabudowa usługowa m. in. nieruchomość zabudowana budynkiem z wieżą telekomunikacyjną, stacja paliw, ratusz z Urzędem Miasta, dalej park wodny.

Agent odpowiedzailny za oferte:
Marek Świdziński
tel 724 359 329
Zapytaj o Ofertę

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Media Media

gaz, kanalizacja, prąd, woda

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

  • Pozostałe ogłoszenia WGN Nieruchomości

Skontaktuj się z oferentem

WGN Nieruchomości
WGN Głogów
Więcej informacji:
Marek Świdziński - WGN Nieruchomości
Marek Świdziński
telefon:
pokaż numer telefonu
Głogów
ul. Garncarska 22

Odwiedź i zobacz

Umów się na obejrzenie działki.

0
proponowane daty: .
WYŚLIJ

Podobne oferty

Polkowice, Centrum

64 000 zł

413,00 m² inna
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Polub Tabelaofert.pl na Facebooku