zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 316 300,00 m², oferta nr 1132/4790/OGS

Działka z oferty A. Drągowski sp. zo.o.

15 815 000 zł

Nowęcin

Powierzchnia:
316 300,00 m²
Cena za m²:
50 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Dojazd
asfalt
Numer oferty
1132/4790/OGS
Data dodania
2018-10-16

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Zapraszamy do wsi Nowęcin – wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Wicko, około 3 kilometry na południowy wschód od Łeby. Wieś jest położona nad jeziorem Sarbsko, znajduje się tu stadnina koni. Nowęcin jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również osada Lucin
Przedmiotem sprzedaży są dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 31,63 ha położone w miejscowości Nowęcin – w południowo-wschodniej części miejscowości, na południe od jeziora Sarbsko, w gminie Wicko.

Nieruchomości nie objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Planowania Przestrzennego Gminy Wicko zapisy:

- obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji mieszkaniowo-usługowej z usługami turystycznymi,

- w częściach jako obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji mieszkaniowo-usługowej z usługami turystycznymi i obszar rozwoju zabudowy o dominującej funkcji zabudowy usługowej i produkcyjno-usługowej.

Kształt obu działek nieregularny. Nie ogrodzone i nie uzbrojone. Najbliższe sąsiedztwo stanowi od strony północnej zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, od zachodniej graniczy z ulicą Łebską.

Teren płaski dogodny do zabudowy, częściowo zadrzewiony i zakrzewiony.

Cena ofertowa 1 m kw. obu nieruchomości jest ceną brutto.

Lokalizacja w Nowęcinie dla terenu inwestycyjnego bardzo dobra. Nowęcin graniczy z nadmorską Łebą, bliskie usytuowanie i morza Bałtyckiego, i jeziora Sarbsk to atuty jego położenia. Doskonałe miejsce do wypoczynku jako letnisko i doskonałe miejsce do zamieszkania.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Media
Media
pokaż/schowaj

prąd

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
A. Drągowski sp. zo.o.
AD.Drągowski S.A.
Numer licencji: 21337
Al. Szucha 2/4 lok. 39
00-582 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę