Działka na sprzedaż 1 567,00 m², oferta nr 6144/3685/OGS

Działka z oferty freedom nieruchomości

899 000 zł

Świnoujście, Ognica, Wyspowa

Powierzchnia:
1 567,00 m²
Cena za m²:
573 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
budowlana
Dojazd
utwardzony
Numer oferty
6144/3685/OGS
Data dodania
2023-02-20
Data aktualizacji
2023-05-24

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na sprzedaż działka o pow. 1567 m2. w nadmorskiej miejscowości jaką jest Świnoujście.

Marzysz o pięknym domu w pięknym miejscu ?
To rarytas, dla osób ceniących sobie prawdziwą intymność.
Wyobraź sobie, popołudnie, środek tygodnia, wymarzony dom z tarasem, lekki podmuch wiatru, morska bryza i prawdziwa natura a wieczorem jedyny taki widok zachodzącego słońca

Teren umiejscowiony jest w odległości około 300 m od ujścia rzeki Świny.
Działka posiada dostęp do drogi utwardzonej.
Prąd i woda oraz gaz przy drodze.
Istnieje możliwość podziału na dwie działki a maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 40% powierzchni działki.

Działka z możliwością zagospodarowania terenu, która wymaga urzędowej konsultacji z odpowiednimi instytucjami urzędowymi.
Pomagamy w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji związanej z uzyskaniem warunków zabudowy.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach i podzielone jest na kilka dzielnic, a jedną z nich jest Ognica. Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach - z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej - popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar.

Serdecznie zapraszam na wspólny spacer po nieruchomości.
Przyjedź osobiście, zapoznaj się ze szczegółami i złóż propozycję cenową, którą niezwłocznie omówię z właścicielami.
---------------------------------------------
Wyłączny przedstawiciel Sprzedającego.
Więcej informacji
Karolina Lipska
Tel. 885 050 815
Email: Zapytaj o Ofertę

# Zaufaj ludziom z pasją do nieruchomości.
# Wszystkich zainteresowanych zakupem lub sprzedażą nieruchomości w okolicy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zawsze doradzamy z zaangażowaniem i przyjemnością.
# Powyższa oferta objęta jest programem ,,Partnerska Współpraca, co oznacza, że zawsze współpracujemy z innymi Agencjami Nieruchomości.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Media
Media
pokaż/schowaj

gaz, kanalizacja, prąd, woda

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę