Działka na sprzedaż 760,00 m²

Oferta bezpośrednia

229 000 zł

Pluski, Pluszna

Powierzchnia:
760,00 m²
Cena za m²:
301 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
budowlana
Dojazd
asfalt
Data dodania
2022-12-30
Data aktualizacji
2023-06-07

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Bezpośrednio sprzedaję wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Pluski. Działka jest położona około 350 m od malowniczej gminnej plaży . Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane: około 10 minut jazdy samochodem z Olsztyna , niecałe 2 godziny zajmuje dojazd z Warszawy
i trochę krócej z Gdańska. W pobliżu działki jest przystanek autobusowy. Teren jest płaski nieco pochylony do góry względem asfaltowej drogi dojazdowej.
Nieruchomość ma regularny kształt i optymalną powierzchnie do postawienia domu i zagospodarowania ciekawego ogrodu z atrakcyjnym widokiem .
Teren jest w pełni uzbrojony przy granicy działki jest prąd , woda i kanalizacja. Posiadam promesy przyłączania z zakładu energetycznego i wodociągów gminnych. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na
na realizację budynku mieszkalnego lub rekreacyjnego . Nieruchomość położna jest nieopodal jednego z najpiękniejszych jezior w Polsce – j . Plusznego o długości ponad 8 km . Najbliższe tereny jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla elit władzy. Pobliskie lasy i jeziora doceniali goście zagraniczni ,a przed wojną okolicę upodobały sobie elity niemieckie. Pluski to niewielka miejscowość wypoczynkowa z przepiękną plażą . Latem działają tu restauracje i sklepiki.
Największe atuty działki to: blisko położna zagospodarowana gminna plaża ,bezpośrednie sąsiedztwo lasu . Przepiękne tereny rekreacyjne i wypoczynkowe. Dojście na zagospodarowaną plażę zajmie nam raptem kilka minut ,a bezpieczna okolica pozwala na przechowywanie łódek bez transportowania ich na ogrodzony teren . Wg aktualnych wskazań geoportalu gminnego dokładna powierzchnia nieruchomości wynosi 760 m2. Jest to optymalna wielkość w zupełności wystarczająca do wypoczynku i rekreacji a jednocześnie nie generuje wysokich kosztów grodzenia ,utrzymania itd. 100 m od obiektu znajduje się boisko oraz teren do wypoczynku i uprawiania aktywności sportowej . Około 600 m mamy do pobliskiego do Auga parku . To jedna z najlepszych lokalizacji w Warmińsko Mazurskiem -ostoja ciszy i spokoju ,ale jednocześnie świetnie skomunikowana.
W pobliskim Łutynówku jest planowane powstanie jednego z największych parków rozrywki w Polsce.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Media
Media
pokaż/schowaj

kanalizacja, prąd, woda

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Oferta bezpośrednia
Jarek

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę