Działka na sprzedaż 1 152,00 m², oferta nr 6342/3685/OGS
nowość

Działka z oferty freedom nieruchomości

98 000 zł

Mchawa

Powierzchnia:
1 152,00 m²
Cena za m²:
85 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
budowlana
Dojazd
polny
Numer oferty
6342/3685/OGS
Data dodania
2023-05-26
Data aktualizacji
2023-06-02

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Widokowa działka budowlana, Mchawa, Bieszczady

W malowniczym terenie powiatu leskiego, w gminie Baligród rozlokowana jest niewielka wioska o nazwie Mchawa.
Bieszczadzka miejscowość rekreacyjna leżącą przy trasie z Leska do Cisnej, ze względu na swoje walory turystyczne zapewnia idealne warunki do wypoczynku oraz spędzenia wolnego czasu w każdej porze roku. Obiekty noclegowo-gastronomiczne, trasy turystyczne piesze i rowerowe, stadniny, stawy rybne i czyste wody niewielkiej rzeki Hoczewki dostęne dla wędkarzy to tylko nieliczne atrakcje tego terenu. Urokliwe kapliczki, ruiny obiektów sakralnych, gołoborza, kamieniołomy a przede wszystkim zachwycające widoki dostępne dzięki stokom okalającch miejscowść wzgórz przyciągają uwagę amatorów spokojnej prywatnej wędrówki i zorganizowanych wypadów grup turystycznych.
Popularne wśród Polaków miejscowości takie jak Baligród, Polańczyk, Bezerka, Wołkowyja oddalone od Mchawy od kilku do kilkunastu kilomterów zapewniają dodatkowo w sezonie wiele atrakcji kulturalnych, sportowych i artystycznych. Wszystkich odwiedzających te tereny wciąga w kuliarną wędrówkę lokalna kuchnia necąca zmysły szerokim wachlarzem smaków i zapachów.

W tej to wspaniałej okolicy leży idealnej wielkości działka rekreacyjno-budowlana usytuowana na tyle wysoko aby zapewniać atrakcyjne widoki i na tyle nisko żeby pozwalać na swobodny dojaz zwyczajnym samochodem osobowym. Działka przylega do utwardzonej szutrem drogi gminnej, która wiedzie ok. 290 m od wjazdu na wojewódzką drogę nr 893 Hoczew - Cisna.

Identyfikacja nieruchomości:
* powierzchnia działki: 0,1152 ha (11,52 arów /1152 m2)
* numer ewidencyjny działki 202 obręb Mchawa, gm. Baligród, pow. leski (182101_2.0009.202),
* nieruchomość o charakterze rolnym: całość Lzr-PsV, przy staraniach o zabudowę nie będzie wymagać odpłatnej zmiany przeznaczenia,
* całą szerokością granicu zachodniej posesja przylega do gminnej drogi polnej (dz. nr 176) skąd prowadzi szeroki 8 m wjazd na działkę,
* walory terenu: nawierzchnia pokryta trawą, drzewami i krzewami,
* wymiary działki: kształtem zbliżona do trapezu ma 60-39 m szerokości i 30-15 m długości.

Jeśli jesteś rolnikiem poszukującym nowego terenu, bo chcesz rozbudowując posiadane już gospodarstwo, wystarczy jeden telefon do naszego Agenta, doskonale wie i chętnie poda Ci wielkość działki w hektarach przeliczeniowych.

Uzbrojenie:
Działka nie posiada mediów na swojej nawierzchni, najbliższa linia energatyczna oddalona jest ok. 145 m od granicy działki.
Miejscowość Mchawa nie ma jeszcze dostępnej wodnej i kanalizacyjnej infrastruktury sieciowej dlatego wszystkie stare i nowo budowane domy zapezpieczają się w studnie i bezodpływowe zbiorniki na nieczystości lub ekologiczne oczyszczalnie ścieków.

Widokowe, usytuowanie działki na wzgórzu, wśród pól i niewielkich lasów daje możliwość wykorzystania gruntu w kierunku wielokierunkowej turystyki i stworzenia poszukiwanego przez globtroterów miejsca wypoczynku (domki stacjonarne, domki mobilne, glamping, camping, pole namiotowe).
Zaś spokojna uprawiana roliniczo okolica otwiera naszej nieruchomości perspektywy zasiedlenia przez rodziny pszczele i pozyskiwanie miodu na potrzeby własne i sprzedaż.

Najbliższy przystanek znajduje się ok. 650 m od granicy działki zapewniając możliwość skorzystania z komunikacji zbiorowej prywatnych przewożników.
Ważne punkty lokalizacyjne takie jak szkoła, sklep, kościół znajdują się w centralnej części wsi tj. od 1,2 do 1-5 km od działki.

Do okolicznych miast dojechać można dobrej jakości drogami wojewódzkimi i powiatowymi: Lesko 17 km, Sanok 31 km, Ustrzyki Dolne 58 km, Przemyśl 85 km , Rzeszów 105 km.

Poznaj naszą nieruchomość osobiście, poczuj się jak właściciel spacerując po jej terenie. Zadzwoń podamy Ci namiary lokalizacyjne gps. Z nimi z powodzeniem dotrzesz na miejsce.
Możesz także spotkać się na nieruchomości z jej opiekunem, który doprecyzuje przedstawione w tej ofercie informacje.

Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L.
Opiekun oferty:
Agnieszka Żmuda
Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 531 481 628
e-mail: Zapytaj o Ofertę

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania.
Zachęcamy do zakupu tej działki. Niezależnie od statusu Kupującego i rozpatrywanego przeznaczenia skorzystanie z naszej oferty to doskonała lokata kapitału.Nieruchomość widokowa, blisko lasu.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Agnieszka Żmuda - freedom nieruchomości
Więcej informacji:
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę