zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Działka na sprzedaż 764,00 m², Gardeja, Kwidzyn

Działka z oferty WGN Nieruchomości

35 000 zł

764,00 m² budowlana


  • Dane oferty

Cena całości

Cena całości 35 000 zł
Negocjuj cenę
Cena za m² 46 zł

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 764,00 m²
Rodzaj działki budowlana
Numer oferty 128-4202
Data dodania 2018-11-15
Data aktualizacji 2019-03-30

Opis oferty Opis oferty

Gardeja, Kwidzyn, działka budowlana, sprzedaż.

WGN Nieruchomości Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 764 m2 położona w miejscowości Gardeja, powiat kwidzyński. CENA DO NEGOCJACJI.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMERAMI:

tel. 665-66-06-30,
tel. 603-70-55-85,
tel. 782-21-20-20,
tel. 55-277-65-09.

Do działki dojazd drogą gminną, utwardzoną. Teren równy. Przyłącza prądu, wody, kanalizacji położone w pobliżu działki. W odległości około 300 m znajduję się Jezioro Kamień.

Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie uroki związane z życiem na wsi jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Cały teren tworzy swoistą enklawę ciszy i spokoju. Okolica z pięknym krajobrazem zachęcającym do spacerów, wycieczek rowerowych, grzybobrania, wędkowania. Idealna propozycja dla osób spragnionych odpoczynku od gwaru i zgiełku codziennego życia w dużym mieście.

Zgodnie z uchwałą nr XXXV/193/2014 Rady Gminy w Gardei z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar północnej części wsi Gardeja w gminie Gardeja oferowana nieruchomość leży na terenie oznaczonym jako 47MN/U, RM - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem towarzyszącej zabudowy usługowej i zabudowy zagrodowej w istniejących gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych.

Najważniejsze obowiązujące zapisy z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu 47MN/U, RM:
1) teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W ramach zabudowy mieszkaniowej dopuszcza się zabudowę usługową towarzyszącą, zajmującą maksymalnie jedną kondygnację użytkową budynków mieszkalnych. Dopuszcza się wyłącznie działalność usługową nieuciążliwą dla zabudowy mieszkaniowej. Warunkiem wprowadzenia zabudowy towarzyszącej jest wcześniejsza lub równoległa realizacja zabudowy mieszkaniowej. Dopuszcza się zachowanie, przebudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejącej zabudowy zagrodowej oraz budowę nowej zabudowy zagrodowej w istniejących gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych. Dopuszcza się zachowanie, przebudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejącej zabudowy usługowej na terenie 43MN/U,RM,
2) na terenie 47MN/U,RM znajdują się budynki mieszkalne przy ul. Działkowej 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 14, wyznaczone na rysunku planu jako budynki o wartościach historyczno-kulturowych, które przeznacza się do ochrony i zachowania. Ochronie podlegają elementy historyczne: bryła, kształt dachu, rozplanowanie i proporcje historycznych otworów okiennych i drzwiowych. Dopuszcza się harmonijną przebudowę i rozbudowę budynków przy zachowaniu proporcji brył i kompozycji elewacji, obowiązuje zakaz ich nadbudowy. Dopuszczalna rozbudowa winna być zrealizowana na zapleczach budynków, przy czym obrysy dobudowanych części nie mogą wykraczać poza linię elewacji frontowych od strony ul. Działkowej i nie może się licować z elewacjami bocznymi historycznych korpusów budynków,
3) na terenie 51MN/U,RM znajdują się budynki mieszkalne przy ul. Działkowej 1, 3, 5, 7, 9, 11 i 13,
wyznaczone na rysunku planu jako budynki o wartościach historyczno-kulturowych, które przeznacza się do ochrony i zachowania. Ochronie podlegają elementy historyczne: bryła, kształt dachu, rozplanowanie i proporcje historycznych otworów okiennych i drzwiowych. Dopuszcza się harmonijną przebudowę i rozbudowę budynków przy zachowaniu proporcji brył i kompozycji elewacji, obowiązuje zakaz ich nadbudowy. Dopuszczalna rozbudowa winna być zrealizowana na zapleczach budynków, przy czym obrysy dobudowanych części nie mogą wykraczać poza linię elewacji frontowych od strony ul. Działkowej i nie może się licować z elewacjami bocznymi historycznych korpusów budynków,
4) ustala się maksymalne nieprzekraczalne linie zabudowy zgodne z rysunkiem planu,
5) ustala się obowiązujące linie zabudowy zgodne z rysunkiem planu,
6) obowiązuje zachowanie nie mniej niż 50% obszaru działki jako powierzchni biologicznie czynnej,
7) obowiązuje procent powierzchni zabudowy na działce nie większy niż 30%,
8) obowiązuje minimalna intensywność zabudowy równa 0, obowiązuje maksymalna intensywność zabudowy nie większa niż 0,9,
9) obowiązuje zabudowa w formie wolnostojącej z zastrzeżeniem 2 ust. 11 pkt 9,
10) dla budynków wolno stojących ustala się rzuty głównych korpusów w kształcie prostokąta o proporcjach boków 1 : 1,62,
11) ustala się maksymalną długość elewacji do 20,0m,
12) obowiązuje poziom posadzki parteru: maksymalnie do 0,60m n.p.t.
13) dla nowych budynków mieszkalnych, mieszkalno-usługowych i inwentarskich ustala się maksymalną wysokość okapu dachu od poziomu terenu: do 6,0m n.p.t. Dla nowych budynków gospodarczych i garaży ustala się maksymalną wysokość okapu dachu od poziomu terenu: do 3,0m n.p.t.
14) dla budynków mieszkalnych, mieszkalno-usługowych i inwentarskich obowiązuje wysokość zabudowy: maksymalnie do 9,0m. Dla budynków gospodarczych i garaży obowiązuje wysokość zabudowy: maksymalnie do 6,0m,
15) dla budynków mieszkalnych, mieszkalno-usługowych i inwentarskich obowiązują maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne; dla budynków gospodarczych i garaży obowiązuje jedna kondygnacja nadziemna; dopuszcza się podpiwniczenie budynków,
16) dla budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych, zlokalizowanych na terenie 43MN/U,RM, obowiązują dachy strome o kątach nachylenia głównych połaci od 35 stopni do 45 stopni; symetryczne, dwuspadowe. Dla budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych, zlokalizowanych na terenach 46MN/U,RM, 47MN/U,RM i 51MN/U,RM, obowiązują dachy strome o kątach nachylenia głównych połaci od 40 stopni do 45 stopni; symetryczne, dwuspadowe. Dla budynków inwentarskich, gospodarczych i garaży obowiązują dachy strome o kątach nachylenia od 25 stopni do 45 stopni; symetryczne, dwuspadowe. Dla budynków mieszkalnych, mieszkalno-usługowych, inwentarskich, gospodarczych i garaży, zlokalizowanych na terenach 46MN/U,RM, 47MN/U,RM i 51MN/U,RM, Obowiązuje kalenica główna równoległa lub prostopadła do drogi, przy której dana działka się znajduje. Dachy strome należy kryć dachówką lub blachodachówką. Kolory pokryć dachowych winny ograniczać się do naturalnych kolorów materiału ceramicznego (czerwienie i brązy) oraz do czerni i grafitu. Dopuszcza się montaż okien połaciowych, budowę wystawek i lukarn. Wystawki winny mieć dachy dwuspadowe symetryczne o kalenicach prostopadłych do kalenicy głównego dachu. Lukarny winny mieć dachy pulpitowe albo dwuspadowe symetryczne o kalenicach prostopadłych do kalenicy głównego dachu. Dla istniejących budynków dopuszcza się zachowanie innych kształtów, kątów nachylenia i materiałów pokrycia dachów. W przypadku rozbudowy lub nadbudowy istniejących budynków dobudowane fragmenty obiektów winny być przekryte dachami tworzącymi wraz z dachami istniejącymi jednolity układ w zamyśle architektonicznym,
17) obowiązują elewacje zewnętrzne wykończone szlachetnymi materiałami: tynkiem, kamieniem, klinkierem, cegłą, drewnem itp.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na działce.

Wiesława Chomicka
tel. 603-70-55-85
Zapytaj o Ofertę

Jacek Chomicki
tel. 665-66-56-30
Zapytaj o Ofertę

Biuro WGN Nieruchomości Kwidzyn
tel. 55 277-65-09
tel. 782-21-20-20
Zapytaj o Ofertę

WGN Nieruchomości Kwidzyn
ul. Braterstwa Narodów 51
www.kwidzyn1.wgn.pl

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Media Media

kanalizacja, woda

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

  • Pozostałe ogłoszenia WGN Nieruchomości

Skontaktuj się z oferentem

Więcej informacji:
JACEK CHOMICKI - WGN Nieruchomości
JACEK CHOMICKI
Numer licencji: 20652
telefon:
pokaż numer telefonu
50-079 Wrocław
ul. Ruska 22

Podobne oferty

Kwidzyn, Gardeja

35 000 zł

764,00 m² budowlana
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Polub Tabelaofert.pl na Facebooku
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 16 527 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.