zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Teren inwestycji zostanie zagospodarowany małą architekturą i roślinnością

Dwuetapowa inwestycja Osiedle Leśny Zakątek

Elegancki kompleks z nowymi mieszkaniami w Bydgoszczy

2015-12-09
Wyjątkowa atmosfera i atrakcyjna okolica z pewnością zadowoli tych, którzy cenią sobie spokój i piękno przyrody, a bliskość miejskiej infrastruktury ułatwi codzienne obowiązki.

Osiedle Leśny Zakątek to kontynuacja gotowego już kompleksu mieszkaniowego. Nowa inwestycja, składająca się z 3 budynków powstanie etapami. Łącznie w inwestycji wybudowanych zostanie 150 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 36 do 67 mkw.
Dzięki starannie zaprojektowanym wnętrzom, każdy z mieszkańców będzie w stanie dostosować układ pomieszczań do swoich indywidualnych potrzeb. Dobre nasłonecznienie dodatkowo podniesie komfort ich użytkowania.W podziemnej części inwestycji zlokalizowane zostaną główne parkingi, których uzupełnieniem będą zewnętrzne miejsca postojowe. Budynki wyposażone zostaną w nowoczesne, cichobieżne windy, łączące wszystkie kondygnacje.
I etap inwestycji oddany zostanie już w I kwartale 2016 roku, mieszkania drugiego etapu zrealizowane zostaną w IV kwartale tego samego roku.

Zapoznaj się z ofertą mieszkań na Osiedlu Leśny Zakątek

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany małą architekturą i starannie zaprojektowaną roślinnością. Najmłodszych mieszkańców i ich rodziców ucieszy barwny i przede wszystkim bezpieczny plac zabaw.

Niedaleko osiedla znajdują się obiekty sportowe oraz tereny rekreacyjne – Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. W sąsiedztwie zlokalizowana jest przychodnia i szpital. Codzienne zakupy przyszli mieszkańcy zrobią w pobliskim centrum handlowym.

Dowiedz się więcej o innych nowych inwestycjach mieszkaniowych z Bydgoszczy

Polecane ogłoszenia:

Leśny Zakątek II Bydgoszcz Leśne
ul. Powstańców Warszawy/Zaświat
Nasza Najnowsza Inwestycja to kontynuacja realizowanego osiedla pn. „Leśny Za­kątek”. To miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli zaznać spokoju i...
Zobacz wszystkie w Bydgoszczy ›
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 926 osób