zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Już za chwilę do Złotej wprowadzą się pierwsi mieszkańcy

Dwie kieleckie inwestycje firmy HSD Inwestycje

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Kielcach

2015-10-05

Kryształowa Residence i Złota to dwie kieleckie inwestycje firmy HSD Inwestycje. Powstają one w dwóch różnych dzielnicach miasta Podkarczówce oraz Centrum. Obie inwestycje łączy wysoki standard wykończenia i dbałość o szczegóły.

Kryształowa Residence to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kryształowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. W 4 kondygnacyjnym budynku znajdą się 23 mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 39 do 90 mkw. Do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależeć będą duże balkony, a do lokali na parterze ogródki o pow. od 20 do nawet 180 mkw. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

W budynku znajdzie się nowoczesna winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Na ogrodzonym terenie będzie plac zabaw dla dzieci. Goście oraz mieszkańcy swoje samochody będą mogli pozostawić na dodatkowych miejscach postojowych zewnętrznych. Dodatkowym atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i spacerowych. W niedalekiej odległości od budynku zlokalizowany jest przepiękny Chęcińsko-Kielecki Park Krajobrazowy.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w Kryształowa Residence

Złota to nowoczesny budynek mieszkalny z 5 lokalami usługowymi w parterze. Zlokalizowany został w samym Centrum Kielc a zarazem w cichej i spokojnej części miasta. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia dogodny dostęp do terenów zielonych, urzędów, szkół przedszkoli a także restauracji, sklepów, kin i teatrów. Łącznie w budynku powstanie 31 mieszkań, z czego 2 na parterze a pozostałe 29 na kolejnych 3 kondygnacjach naziemnych. Mieszkania dostępne w inwestycji będą miały metraże od 32 do 115 mkw., od jedno- do czteropokojowych. W podziemnym garażu zaprojektowano 25 miejsc parkingowych w tym 3 z możliwością zaparkowania samochodu osoby niepełnosprawnej.

Sprawdź rozkłady mieszkań w Złotej
Poznaj pozostałe nowe mieszkania z Kielc


Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 614 osób