zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drabik Nieruchomości

DRABIK NIERUCHOMOŚCI to kameralna agencja, która oferuje rzetelną i profesjonalną pomoc w najmie i sprzedaży nieruchomości położonych na terenie Krakowa, Suchej Beskidzkiej, Wadowic i Skawiny....
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Kraków

Opis firmy - Drabik Nieruchomości

DRABIK NIERUCHOMOŚCI to kameralna agencja, która oferuje rzetelną i profesjonalną pomoc w najmie i sprzedaży nieruchomości położonych na terenie Krakowa, Suchej Beskidzkiej, Wadowic i Skawiny. Doświadczenie, wiedza oraz entuzjazm i zaangażowanie- to jedne z podstawowych wartości, którymi się kieruję, aby znaleźć idealne mieszkanie, wyjątkową działkę czy wymarzony dom z ogrodem. Dzięki usługom Drabik Nieruchomości długi proces związany z poszukiwaniami oraz załatwianie wielu formalności skraca się do minimum, umożliwiając sprawnie i bezpieczne sfinalizowanie transakcji.

ZAKRES USŁUG:
  • Moim celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami.
  • Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości
  • Pośrednictwo w wynajmie i najmie nieruchomości
  • Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
  • Współpraca z doradcą finansowym

Sprzedaż jak i zakup nieruchomości to trudna i ważna decyzja, dlatego dzięki doświadczeniu, wiedzy i znajomości lokalnych rynków nieruchomości jestem w stanie zapewnić kompleksową i fachową pomoc.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Zajmuję się kompletowaniem niezbędnych dokumentów, zapewniam profesjonalną reklamę, samodzielnie prowadzę prezentacje nieruchomości. Współpraca ze mną to bezpieczeństwo, duża oszczędność cennego czasu, a także zadowolenie z przeprowadzonej transakcji.

Wynajem nieruchomości

Moimi klientami są obywatele krajów z całego świata poszukujący mieszkań lub domów do wynajęcia głównie na terenie Krakowa. Dzięki znajomości języka angielskiego oraz krakowskiego rynku nieruchomości, potrafię zapewnić profesjonalną pomoc: aktywnie szukam nieruchomości i organizuję prezentacje, przygotowuję umowy najmu w języku angielskim, pomagam w załatwieniu wszelkich formalności.