zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dom na sprzedaż 4 502,00 m², oferta nr 9141/3685/ODS

Dom z oferty freedom nieruchomości

169 000 zł

Słabuszewice

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
4 502,00 m²
Powierzchnia działki:
4 502,00 m²
Typ domu:
wolnostojący
Rok budowy:
1956
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Standard wykończenia
do remontu
Numer oferty
9141/3685/ODS
Data dodania
2022-09-30
Data aktualizacji
2023-01-25
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Materiał
inny
Działka

Działka

pokaż/schowaj
Dojazd
asfalt

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w miejscowości Słabuszewice gmina Lipnik, powiat opatowski, województwo świętokrzyskie.

Dom pobudowany w latach 1956. Do jego budowy wykorzystano częściowo cegłę (kamień) i drewno, pokrycie: eternit. Powierzchnia użytkowa domu to 50 m2. Działka posiada uzbrojenie w instalację elektryczną oraz wodociągową. Wzdłuż działki przebiega linia umożliwiająca doprowadzenie internetu drogą kablową. Na terenie działki znajduje się również pokryty eternitem murowany budynek, który pełnił funkcję obory.
Dom, jak i pozostałe budynki wymagają kapitalnego remontu. Działka nie jest ogrodzona. Budynek mieszkalny ogrzewany jest poprzez piece kaflowe opalane drewnem. Część działki jest wykorzystywana do uprawy. Dom do tej pory był wykorzystywany jako dom letniskowy.

Identyfikacja nieruchomości:
Nr działki: 292/2
Id działki: 260603_2.0012.292/2
Użytki: R R IIIa powierzchnia 0,3402
Br R IIIa powierzchnia 0,11
Pow. działki 0,4502
Prawo do własności: Własność 1/1 bez obciążeń.

Działka umiejscowiona jest na wzniesieniu, dzięki czemu można nacieszyć oko widokami na pola uprawne, sady i rozległe wzniesienia, które sięgają horyzontu. Z działki można również podziwiać ruiny zamku rycerskiego w miejscowości Międzygórze. U podburzy ruin znajduje się staw.

Okolica bogata w wiele atrakcji turystycznych.
Słabuszewice oddalone są o 20 km od Sandomierza oraz 12 km od Opatowa.
Sandomierz z uwagi na swoje położenie na siedmiu wzgórzach bywa nazywany "małym Rzymem". Miasto rozciąga się od Wyżyny Sandomierskiej, aż po Równinę Tarnobrzeską. Jednak Sandomierz ze stolicą Włoch łączy coś jeszcze. W Wiecznym Mieście nagrywano serial Don Matteo, czyli pierwowzór hitowej produkcji Ojciec Mateusz. Akcja polskiej wersji rozgrywa się właśnie w Sandomierzu.
Sandomierz to dobry wybór dla amatorów i smakoszy wina czy samych Sommelierów. Sandomierz posiada w swoich zasobach wiele znanych i cenionych winnic.

Pobliski Opatów natomiast zadziwia bogatą historią i nieuchwytnym czarem malowniczych zaułków i uliczek. Przez Opatów przebiega równie ciekawy trakt – Szlak Bursztynowy, jeden z Zielonych Szlaków Greenways łączących regiony atrakcyjne przyrodniczo i turystycznie, wspierających ekoturystykę oraz promujących zdrowy styl życia. Rozwojowi miasta sprzyjają także ciekawe inicjatywy lokalne i imprezy, np. doroczny Jarmark Opatowski, znany już w całej Polsce.

Miejsce idealne na odpoczynek, oferujące wiele atrakcji do aktywnego i miłego spędzania czasu.


Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.
Opiekun oferty
Katarzyna Kozłowska"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje elektryczne: energia elektryczna
Instalacje wod-kan-co: instalacja wodna - z polietylenu

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualne konto z ofertami mieszkań lub domów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie
Jak to działa?
Otrzymasz wyłącznie oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami
Nie masz aktywnego Smart Fit - dołącz