zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dom na sprzedaż 129,24 m²

Oferta bezpośrednia

650 000 zł Zapytaj o kredyt >

Ferdynanda Magellana, Oława

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
129,24 m²
Typ domu:
szeregowy
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Dom bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2019-09-02
Data aktualizacji
2022-08-06

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

PROJEKT KLIPER

Projekt Kliper dom o powierzchni netto 129,24 m2. Na parterze zaprojektowano wiatrołap, toaletę, spiżarnię, kuchnię, salon oraz garaż z przejściem do pomieszczenia gospodarczego i wyjściem na ogród. Na piętrze są dwa pokoje, sypialnia z wyjściem na taras oraz przestronna, jasna łazienka z wydzielonym pomieszczeniem na pralnie. Cena segmentu w stanie deweloperskim wynosi 650 000 złotych.

Nasze obiekty są EKOnomicznie, EKOlogicznie i bezpiecznie. Charakteryzuje je wysoki standard wykończenia. Każdy dom ogrzewany jest gruntową pompą ciepła, przy pomocy ogrzewania podłogowego a o świeże powietrze dba nowoczesny system rekuperacji. Zamontowane w budynkach pompy ciepła posiadają funkcję chłodzenia pasywnego tzn. że w gorące dni mogą służyć jako klimatyzacja.

Wybierając mieszkanie na Osiedlu Reńskim, nowi lokatorzy otrzymują domy w standardzie deweloperskim z pełnym zagospodarowaniem terenu m.in. ogrodzenie, zieleń, tarasy i podjazdy. Zaletą naszych rozwiązań jest komfort mieszkańców, tereny zielone z placem zabaw i niskie koszty utrzymania domów. To jest właśnie Osiedle Reńskie.

FUNDAMENTY: Płyta fundamentowa monolityczna gr. 25 cm zbrojona krzyżowo. Płyty dylatowane pomiędzy segmentami.

ŚCIANY KONSTRUKCYJNE: Bloczki silka o grubości 18 cm. Brak ścian wspólnych z sąsiednimi domami, budynki dylatowane styropianem.

STROPY I SCHODY: Płyty żelbetowe, prefabrykowane typu filigran z warstwą nadbetonu. Schody żelbetowe prefabrykowane zabiegowe (projekt KLIPER), dwubiegowe ze spocznikiem (projekt KOGA)

WIĘŹBA DACHOWA I POKRYCIE DACHU: Więźba dachowa drewniana, pokryta dachówką cementową Brass Teviva Cisar lub inną płaską w kolorze antracyt.

IZOLACJE TERMICZNE FUNDAMENTU: pod płytą fundamentową, pod całą powierzchnią budynku ocieplenie o grubości 20 cm (styrodur, styropian).

IZOLACJE TERMICZNE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH: Ocieplenie styropianem grubości 10 i 20 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031 W/m2K. Miejscami wełna mineralna (projekt KOGA).

IZOLACJE TERMICZNE NAD PIĘTREM: wykonana w poziomie stropu wełną mineralną 0,039W/m2K o grubości 30 cm. Skosy na poddaszu nieocieplone.

DRZWI ZEWNĘTRZNE WEJŚCIOWE: Drzwi drewniane sosna + dąb. Zamek listwowy. Wkładki klasy C, bolce antywyważeniowe, elektrozaczep z przyciskiem w pochwycie.

DRZWI ZEWNĘTRZNE – POMIESZCZENIE GOSPODARCZE: Drzwi stalowe techniczne.

STOLARKA OKIENNA: wykonana z PCV kolor na zewnątrz, wewnątrz biel. Szklenie pakietami trzyszybowymi, przestrzenie międzyszybowe wypełnione argonem.

ROLETY OKIENNE: Z napędem elektrycznym montowane we wszystkich oknach parteru, oraz w oknach od strony południowej na piętrze.

BRAMA GARAŻOWA: Segmentowa z napędem elektrycznym.

TYNKI WEWNĘTRZNE: Tynki gipsowe maszynowe klasy III przygotowane pod gładź. Płyty stropowe „Filigran” nieotynkowane.

TYNKI ZEWNĘTRZNE: Tynki zewnętrzne akrylowe.

SUFITY NAD PIĘTREM: Z płyt gipsowo-kartonowych o grubości 12,5mm ruszcie stalowym (w łazience płyty gk wodoodporne). Spoinowanie płyt g-k, przygotowanie pod gładź. Montaż wyłazu ze schodami na poddasze.

POSADZKI: Pływające anhydrytowe, w garażu i pomieszczeniu gospodarczym cementowe.

TARAS NA PIĘTRZE: Warstwa spadkowa i hydroizolacyjna (papa wierzchniego krycia) na płycie konstrukcyjnej. Barierki na tarasie z profili stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo. Montaż rynny i rury spustowej odprowadzającej wodę opadową z tarasów.

ZAGOSPODAROWANIE TERENU: Wykonanie podjazdu przed garażem dojścia do domu oraz miejsca pod śmietnik z kostki brukowej

(podbudowa- warstwa piasku, kruszywa i mączki lub piasku z cementem; kostka brukowa o grubości 6 cm). Wykonanie tarasu (podbudowa- warstwa piasku, kruszywa i mączki lub piasku z cementem; płyty chodnikowe 40x40 bądź 60x30). Plantowanie terenu. Ogrodzenie od strony frontowej z profili stalowych ocynkowanych, malowanych proszkowo w kolorze antracyt o wysokości ok 1,2m. Ogrodzenie od strony ogrodu panelowe w kolorze antracyt.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I RTV: Wykonanie przyłącza elektrycznego kablem ziemnym do budynku. Wykonanie uziemienia budynku. Wykonanie instalacji elektrycznych podtynkowych przewodami z żyłami miedzianymi bez osprzętu.

Wykonanie instalacji SAT-TV bez osprzętu, oraz oprzewodowania pod internet. Wyprowadzenie Przewodów instalacji SAT-TV oraz internet na poddasze budynku, bez montażu masztu antenowego i anten.

PRZYŁĄCZA WOD-KAN: Przyłącze wody w PE zgrzewanym i PP na uszczelkach.

INSTALACJA OGRZEWANIA/CHŁODZENIA: Ogrzewanie podłogowe na parterze i na piętrze. Wykonane z rur z tworzyw sztucznych układanych na podkładzie styropianowym z folią ekranującą. Rozdzielacze z rotametrami. Pompa ciepła z wymiennikiem gruntowym (odwiert na głębokość 100 m) z funkcją chłodzenia oraz zintegrowanym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej.

WENTYLACJA MECHANICZNA: Rozprowadzenie rur i skrzynek rozprężnych w stropie nad parterem (wentylacja pomieszczeń parteru) oraz w warstwie ocieplenia z celulozy nad piętrem (wentylacja pomieszczeń na piętrze) wraz z montażem rekuperatora.

Kontakt

Tel. 734 497 811

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje elektryczne: aparat domofonu, instalacja internetowa

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Oferta Bezpośrednia
GC Trader Osiedle Reńskie

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualne konto z ofertami mieszkań lub domów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie
Jak to działa?
Otrzymasz wyłącznie oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami
Nie masz aktywnego Smart Fit - dołącz