Dom na sprzedaż 320,00 m², oferta nr 9895/3685/ODS
nowość

Dom z oferty freedom nieruchomości

2 980 000 zł

Warszawa, Wesoła, 1 Praskiego Pułku WP

Liczba pokoi:
5 pokoi
Powierzchnia:
320,00 m²
Powierzchnia działki:
753,00 m²
Rok budowy:
2010
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Standard wykończenia
do remontu
Garaż
garaż
Numer oferty
9895/3685/ODS
Data dodania
2023-05-26
Data aktualizacji
2023-05-31
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Materiał
pustak
Działka

Działka

pokaż/schowaj
Dojazd
asfalt

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Dom wolnostojący przy SKM Warszawa Wesoła, posadowiony na działce o powierzchni 754 m2 w pobliżu skrzyżowania I Praskiego Pułku WP z ulicą Okuniewską, 30 m do przystanku SKM. Dojazd SKM-ą do Warszawy Śródmieście zajmuje około 20 minut.

Budynek jednopiętrowy, niepodpiwniczony, mieszkalny jednorodzinny z pow. usługowo-handlową. Dojście i dojazd z ul. I Praskiego Pułku i ul. Głowackiego.
Teren wokół budynku to ok. 500m2.
Zabudowa składa się z dwóch części tj. parter od ulicy stanowi powierzchnia usługowo-handlowa. Część mieszkalna znajduje się na pierwszym piętrze.
Garaż w bryle budynku o powierzchni 20 m2.
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego teren przewidziany pod zabudowę jednorodzinną i na usługi ogólnomiejskie, m.in. oświaty, nauki, kultury i kultu, zdrowia i opieki społecznej, handlu, gastronomii, rzemiosła, sportu i turystyki. Ponadto na usługi związane z obsługą techniczną miasta oraz usługi uciążliwe.
Woda i kanalizacja z sieci miejskiej. Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, prąd - licznik dwutaryfowy plus siła.
Część mieszkalną stanowią 3 osobne mieszkania o powierzchni odpowiednio:
- 63 m na parterze, z osobnym wejściem, zaadaptowane z powierzchni biurowej;
- 70 m i 62 m na 1 piętrze do których przynależą 2 dodatkowe pomieszczenia gospodarcze z bezpośrednim wejściem z korytarza.
Każde mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i łazienkę.
Cześć usługową (3,5 m wysokości) stanowi powierzchnia około 60 m2 ( lokal obecnie wynajmowany na sklep) z dużą witryną antywłamaniową oraz z osobnym wejściem od głównej ulicy. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni usługowej o przylegające mieszkanie z oddzielnym wejściem o powierzchni 63 m2.
Obok na działce znajduje się drugi lokal wolnostojący, drewniany, o pow. 27 m2, który jest obecnie również wynajmowany (działalność handlowa).
Posesja ogrodzona, z dwoma bramami wjazdowymi, od strony ulicy ogrodzenie z metalowych przęseł.
Okolica z pełną infrastrukturą miejską."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Media
Media
pokaż/schowaj

kanalizacja

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualnie wybrane oferty mieszkań lub domów zgodne z Twoimi preferencjami
Sprawdź