zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Oferta dla agencji nieruchomości

Tabelaofert.pl to portal internetowy poświęcony rynkowi nieruchomości.
Twoją ofertę prezentujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Naszym celem jest kierowanie do Twojego biura sprzedaży Klientów zainteresowanych zakupem Twoich mieszkań i domów.

Twoje oferty na Tabelaofert.pl

Prowadzisz biuro pośrednictwa nieruchomości,
korzystasz z programu do zarządzania ofertami, wykorzystaj potencjał Internetu.
Zgłoś się do nas i umieść swoje oferty na jednym z największych serwisów nieruchomości w Internecie.
 • Oferujemy najwyższą jakość w niskich cenach. Dajemy możliwość wyróżniania ofert w najlepszych miejscach, gwarantujemy korzystne pakiety promocyjne.
 • Ogłoszenia są prezentowane w licznych witrynach partnerów m.in.: Mitula, Trovit
 • Docieramy do milionów odbiorców przez liczne kampanie reklamowe, publikacje i imprezy targowe.
 • Przyjazny panel logowania daje możliwość szybkiego i łatwego zarządzania Twoimi ofertami, łatwe dodanie oferty, szybka aktualizacja.
Podaj dane kontaktowe, przygotujemy dla Ciebie ofertę
Podany adres email nie będzie zapisany w żadnej bazie danych oraz wykorzystywany i przetwarzany w żaden sposób przez Tabelaofert.pl sp. z o.o. Wymagany jest on jedynie do dostarczenia kopii wysłanej wiadomości oraz w celu odesłania odpowiedzi do użytkownika serwisu.
Poniżej przedstawiamy listę programów dla biur nieruchomości i deweloperów, które są kompatybilne z bazą danych tabelaofert.pl
Jeżeli na liście nie ma programu, z którego Państwo korzystacie, prosimy o kontakt. Sprawdzimy możliwości importowania danych.

Format Tabelaofert.pl

Na potrzeby wymiany danych między systemami informatycznymi zarządzającymi ofertami nieruchomości przygotowaliśmy własny format wymiany danych. Nasz szczegółowy format wymiany danych, dokładnie opisujący ofertę zawierający takie elementy oferty jak: elementy wyposażenie wnętrz, szczegółowo scharakteryzowane dostepne media, charakterysytkę okolicy oferowanej nieruchomości, rzuty pomieszczeń wraz z ich opisem, a także dokładne współrzędne geograficzne, które pozwalają na lokalizację oferty na mapie.

Format tabelaofert.pl jest ciągle uzupełniany i rozbudowywany, tak aby sprostać potrzebom związanym z najlepszym opisaniem ofert nieruchomości w internecie.

Dział obsługi klienta:
bok@tabelaofert.pl

specyfikaca techniczna formatu importu danych PDF
plik opisujący format XML
przykładowe dane

IMO

Program IMO wspomaga pracę biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, niezależnie od wielkości, poprzez kompleksowe usprawnienie pracy z ofertami nieruchomości i klientami oraz dostarczenie szeregu narzędzi wspomagających zarządzanie biurem, także wielooddziałowym. Program IMO jest częścią kompleksowej oferty dla biur nieruchomości, na którą składają się system IMOWEBSITE do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi indywidualnymi i szablonowymi zintegrowane z programem IMO oraz IMOMLS - ogólnopolski system wymiany ofert między biurami korzystającymi z programu IMO.


Główne zalety programu IMO
:

 • działa przez przeglądarkę internetową, dzięki czemu pośrednik nieruchomości ma dostęp przez Internet do bazy danych własnej agencji w każdym momencie i z dowolnego miejsca, (istnieje możliwość ograniczania dostępu poszczególnym agentom),


więcej »

Possible sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta Warszawa
ul. Pabianicka 26 lok. 2
04-219 Warszawa
tel.: 22 201 06 74, 22 203 62 03
imo@possible.pl
www.imo.com.pl

pobierz wersję DEMO

4offer.eu

Program 4offer.eu przeznaczony dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz deweloperów to zaawansowane narzędzie do zarządzania dostępnymi lokalami i kontaktami. W pełni zintegrowany z pozostałymi produktami PolishProperty.eu - jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i bardzo szybki.


Korzyści z użytkowania 4offer.eu:

 • Dodasz nową ofertę do swojej bazy lub prezentacji przygotowanej specjalnie dla klienta.


więcej »

PolishProperty.eu
Odrzańska 15/1b
50-113 Wrocław
tel.: 71 342 37 03, 504 140 500
4offer@polishproperty.eu
www.polishproperty.eu

Agencja3000

Agencja3000 - produkt informatyczny firmy Real Estate Software - to nowoczesny, zintegrowany system bazodanowy wspomagający pracę zarówno małego – jedno- lub kilkuosobowego, jak i dużego wielooddziałowego biura obrotu nieruchomościami. Zaprojektowany wspólnie przez doświadczonych programistów i specjalistów z zakresu obrotu nieruchomościami odpowiada aktualnym potrzebom zinformatyzowanego rynku.


więcej »

Melog.com sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 36 lok. 341
02-532 Warszawa
tel.: 22 848 40 65
faks: 22 848 35 17
info@melog.com
www.melog.com

Agencja5000

Agencja5000 to w pełni funkcjonalne, on-line’owe narzędzie do obsługi biura nieruchomości.

To zbiór niezbędnych narzędzi potrzebnych każdemu pośrednikowi/agentowi w pracy z ogłoszeniami, między innymi:

 • Ewidencja ogłoszenia
 • Dodawanie i edycja ogłoszenia


więcej »

Melog.com sp. z o.o.
ul. Rakowiecka 36 lok. 341
02-532 Warszawa
tel.: 22 848 40 65
faks: 22 848 35 17
info@melog.com
www.agencja5000.pl

asariPARTNER

asariPARTNER to sprawdzone na rynku oprogramowanie, dzięki któremu praca biura nieruchomości będzie bardziej efektywna. Tylko na rynku warszawskim funkcjonuje już ponad 1000 licencji naszego oprogramowania.

Bezobsługowy export wybranych ofert do portali branżowych maksymalizuje sprzedaż oraz podnosi renomę firmy.

 

Dodatkowym modułem oprogramowania jest profesjonalna witryna internetowa, oparta na technologii stron szablonowych. Wartością dodana oferowanej witryny stanowi unikalna wyszukiwarka ofert zintegrowana bezpośrednio z bazą ofert programu asariPARTNER. Dzięki temu osoby odwiedzające stronę Internetowa pośrednika mogą mieć dostęp do aktualnych ofert wprowadzonych do bazy asariPARTNER.


więcej »

ASARI.PL
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel.: 22 830 72 40

dok@asari.pl
www.asari.pl

asariWEB

asari.WEB to bardzo prosty w użyciu program komputerowy działający z wykorzystaniem dowolnej przeglądarki internetowej oraz sieci Internet.

Wystarczy tylko krótka rejestracja i już masz do dyspozycji nowoczesne i łatwe w użyciu oprogramowanie wspierające Cię w codziennej pracy.
Zabierz ze sobą asariWEB wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu - poczuj smak swobody.


więcej »

ASARI.PL
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel.: 22 830 72 40

dok@asari.pl
www.asari.pl

BiuroWin

Program Biurowin Enterprise
Program Informatyczny System Ewidencji Ofert Nieruchomości Biurowin Enterprise umożliwia:

 • Zdalna praca z dowolnej lokalizacji na jednej wspólnej bazie danych
 • Brak konieczności instalowania oprogramowana na każdym z komputerów
 • Automatyczna archiwizacja danych, wymianę ofert miedzy biurami,
 • łatwe wprowadzanie oferty do systemu; oraz łatwą edycje oferty (popraw, usuń),


więcej »

SIMM
Oprogramowanie Profesjonalne

ul. I Armii Wojska Polskiego 13
81-383 Gdynia
tel.: 58 782 05 35
biuro@simm.pl

www.simm.pl

BrokerOffice

BrokerOffice to profesjonalny program przeznaczony dla biur nieruchomości. Jest kompleksowym rozwiązaniem informatycznym pomagającym w organizacji pracy biura.

Bardzo prosta, intuicyjna obsługa, niezwykła szybkości i funkcjonalność pozwala na zarządzanie ofertami minimalnym nakładem czasu. Innowacyjne rozwiązania techniczne umożliwiają dostęp do ofert biura nawet w przypadku braku połączenia internetowego. Eksport ofert do popularnych portali nieruchomości odbywa się całkowicie automatycznie. Szczegółowe informacje dostępne na stronie Kujawsko-Pomorskiego portalu nieruchomości Bydgoszcz i okolice.

Soft-System
ul. Smukalska 37
86-032 Niemcz
tel.: 880 444 561

www.nieruchomosci.2222.pl

eKomako Makler Nieruchomości

Moje biuro nieruchomości

Bez względu na wielkość praca biura nieruchomości to działalność wymagająca dynamicznego działania oraz szerokiej wiedzy od pośrednika. Aby obsługiwać procesy komunikacji, nadzorować oferty oraz bezpiecznie i wydajnie zarządzać relacjami z klientem każde biuro potrzebuje nowoczesnej technologii. Połączenie Państwa profesjonalizmu oraz kilkunastoletniego doświadczenia firmy KOMAKO daję Wam przewagę w postaci programu eMakler. Nasz program jest wynikiem wieloletniej pracy, ciągłego udoskonalania oraz nowoczesnych technologii jakie daje np. Microsoft Silverlight 4.


więcej »

KOMAKO sp. z o.o.
ul. Mieszka I-go 82/83
71-011 Szczecin
bezpłatna infolinia: 800 109 509
komako@komako.pl
www.nieruchomosci.komako.pl

EstiCRM

Dobre relacje z klientem to podstawa, szczególnie w branży nieruchomości. Zadaniem pośrednika jest bezpieczne przeprowadzenie klienta przez cały proces sprzedaży, prowadzący do finalnej transakcji. Profesjonalny agent jest powiernikiem prywatnych kwestii dotyczących zakupu, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości - zna dane osobowe, sytuację finansową, rodzinną, prawną, zdrowotną klienta.


więcej »

EstiCRM Sp. z o.o.
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
tel. 537 735 007
kontakt@esticrm.pl
https://esticrm.pl

Flat2Go

Kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla sektora rynku nieruchomości. Proste i intuicyjne narzędzie zarządzające dla biur nieruchomości i developerów mieszkaniowych. W temacie nieruchomości mamy wiele do powiedzenia, a jeszcze więcej w zakresie optymalizacji procesów zachodzących w Twojej firmie.


Połączenie narzędzi zarządzania nieruchomościami z analityką i bezpłatnymi, responsywnymi szablonami www tworzy dokonały pakiet dla każdego z branży.


więcej »

Flat2Go
ul. Warszawska 6/32
15-063 Białystok
tel.: 85 733 52 32, 505 805 111
hello@flat2go.com
http://flat2go.com

Galactica Virgo

Galactica Virgo umożliwia automatyczne wysyłanie ofert nieruchomości do wskazanych portali ogłoszeniowych (obecnie kilkadziesiąt portali). Eksport jest realizowany w 100% automatycznie, kilka razy w ciągu dnia. Bez jakiejkolwiek dodatkowej pracy oferty są wysyłane, wycofywane i aktualizowane. Eksportowane są informacje aprobowane przez poszczególne portale oraz wybrane zdjęcia.


Ustawienia eksportu w systemie Galactica Virgo dokonuje się raz w MENU > Narzędzia > Eksporty na portale. Do konfiguracji portalu potrzeba następujące dane: adres serwera FTP, login oraz hasło do serwera FTP. Po zapisaniu danych dokonywany jestr test połączenia, jeśli jest on poprawny to dalsze działania są już wykonywane automatycznie.


więcej »

Galactica Spółka Jawna
ul. Gajowa 99
85-717 Bydgoszcz
tel.: 52 552 45 29
kontakt@galactica.pl
www.virgo.galactica.pl

Inet Online

Narzędzie pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami - baza danych ofert biura, na której pracują agenci, a którą (w żądanym zakresie) można publikować na swojej stronie internetowej oraz różnych portalach tematycznych.

System wspomaga tworzenie ofert dla klientów i organizuje dane o oferowanych i poszukiwanych nieruchomościach w oddziałach firmy. Zaletą takiego podejścia jest aktualizacja danych w jednym miejscu, a ich publikacja w dowolnym z dostępnych mediów.


więcej »

NSOFT S.A.
ul. Drobnika 12-14
60-693 Poznań
tel.: 22 201 06 74, 22 203 62 03
sprzedaz@nsoft.com.pl
www.nsoft.com.pl

LocumNet Desktop

LocumNet Desktop jest programem bardzo przyjaznym, nowoczesnym i profesjonalnym. Program ten dla normalnej pracy nie wymaga połączenia z Internetem. Połączenie takie jest tylko chwilowo potrzebne, aby przesłać oferty do systemu MLS.


Wygoda pracy w programie wynika z następujących jego cech:


więcej »

NSOFT S.A.
ul. Drobnika 12-14
60-693 Poznań
tel.: 22 201 06 74, 22 203 62 03
sprzedaz@nsoft.com.pl
www.nsoft.com.pl

LocumNet Online

LocumNet Online oprogramowanie stworzone dla biur i pośredników w obrocie nieruchomościami, zarówno do kompleksowej obsługi biur jak i do współpracy całych sieci biur. LocumNet-Online to zupełnie nowy program z dostępem przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera lub tabletu. Łączy w sobie dotychczasowe doświadczenia kilku produktów oraz praktykę zawodową ich użytkowników:


Wyróżniające cechy produktu to:


więcej »

NSOFT S.A.
ul. Drobnika 12-14
60-693 Poznań
tel.: 22 201 06 74, 22 203 62 03
sprzedaz@nsoft.com.pl
www.nsoft.com.pl

mediaRent

System mediaRent do kompleksowa usługa stworzenia strony internetowej dla biura nieruchomości połączonej z systemem CMS (zarządzanie treścią) i CRM (obsługa biura) która umożliwia zarządzania biurem nieruchomości z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.


więcej »

mediaRent

ul. Reymonta 5/1
72-100 Goleniów

tel.: 696 055 655, 91 407 17 26

biuro@media-d.com

www.media-rent.eu

MLS2007 RealNet

REAL NET sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku i jego działalność związana jest z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Spółka jako podmiot gospodarczy nie uczestniczy bezpośrednio w procesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, lecz występuje z pozycji organizatora i administratora systemu wymiany ofert, przyjmowanych od członków Sieci funkcjonującej również pod nazwą Komputerowa Sieć Konsorcjum. Podobne systemy na zachodzie funkcjonują pod nazwą MLS (Multiply Listing Service) co można tłumaczyć jako system wielokrotnego oferowania.


więcej »

Poznańskie Konsorcjum
Agencji Nieruchomości
„REAL NET” sp. z o.o.

ul. Grochowe Łąki 7a
61-752 Poznań

tel.: 500 190 047

biuro@realnet.com.pl

www.realnet.com.pl

Property

Property 2.2 jest niezastąpionym narzędziem dla każdej agencji nieruchomości. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do łatwego i uporządkowanego prowadzenia biura. Po wypróbowaniu programu i prześledzeniu tej instrukcji - każdy może się o tym przekonać.


Od wersji 2.0 Property to zupełnie nowy program. Został napisany od początku, a mimo to nadal jest prosty w użytkowaniu - nawet dla tych, którzy po raz pierwszy go uruchamiają. Postaraliśmy się, aby bardziej ułatwić pracę agentom nieruchomości, dodać w programie nowe funkcje, a stare ulepszyć.


więcej »

Keyland Computers

tel.: 89 543 05 07, 606 235 241

biuro@keyland.pl
www.keyland.pl

Rebroker

Nowoczesny system do zarządzania biurem nieruchomości

Program Rebroker to doskonałe narzędzie do zarządzania biurem nieruchomości. Posiada on zestaw wbudowanych funkcji umożliwiających prowadzenie bazy ofert, klientów i umów, a co więcej, jest niezwykle prosty w obsłudze i dostosowany do urządzeń mobilnych. Program Rebroker umożliwia korzystanie z automatycznego modułu eksportu ogłoszeń, co zapewnia sprawne dodawanie ofert i ich szybką aktualizację na portalach ogłoszeniowych.


więcej »

Afisz Media sp. z o. o.
ul. Stanisława Jabłońskiego 9
35-068 Rzeszów
tel.: +48 17 770 70 35
bok@afiszmedia.pl
www.rebroker.pl

REN24 ENCOM

Platforma REN24 jako oprogramowanie w formie usługi outsourcingowej, umożliwia Państwu natychmiastowe korzystanie z nowoczesnego sprawdzonego rozwiązania, gwarantującego sprawne zarządzanie biurem nieruchomości, jak również prestiżową obsługę klientów Wykorzystanie REN24 umożliwia wdrożenie systemu za ułamek kosztów, które pochłonęłoby osiągnięcie i utrzymanie podobnego poziomu we własnym zakresie z zastosowaniem tradycyjnego oprogramowania.


W przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania korzystając z platformy REN24 zapewnia stałą pomoc i wsparcie techniczne z naszej strony już od momentu zamówienia usługi.


więcej »

ENCOM sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków
tel.: 12 346 45 31, 604 931 476
admin@ren24.pl
www.encomit.eu
www.ren24.pl

REN MOBILE

REN MOBILE – pierwsza tak zaawansowana aplikacja mobilna na urządzenia mobilne.


REN MOBILE to aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych z system Android.

Aplikacja przeznaczona dla biur nieruchomości i deweloperów do zarządzania bazą ofert i kontaktów z klientami.

REN MOBILE jest samodzielnym programem na smartfona lub tablet za pomocą którego w dowolnym miejscu będziesz miał dostęp do bazy danych o ofertach i klientach.


Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji niedostępnych w rozwiązaniach opartych o przeglądarkę internetową.


więcej »

ENCOM sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków
tel. 604-931-476 www.renmobile.pl
pobierz wersję DEMO

UniaNet - Centralny System Komputerowy s.c.

Program UniaNet powstał na przełomie lat 1997/1998 jako podstawowe narzędzie pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. Został stworzony przez pośredników i dla pośredników. Nie obeszłoby się bez olbrzymiego nakładu pracy programistów, którzy ideę specjalistów od obrotu nieruchomościami przekształcili w sprawny, niezawodny i ergonomiczny system informatyczny.


więcej »

UniaNet
ul. Wejnerta 21/23 lok. 8
02-619 Warszawa
unianet@unianet.pl

www.unianet.pl

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 225 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.