zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CEE Attorneys Szmigiel & Papros sp. j.

CEE Attorney jest firmą doradczą działającą w Środkowo-Wschodniej Europie oferującą kompleksową obsługę prawną i doradztwo biznesowe dla firm.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • inny

Opis firmy - CEE Attorneys Szmigiel & Papros

CEE Attorneys to sieć kancelarii zlokalizowana w Środkowo-Wschodniej Europie, dysponująca sześcioma siedzibami oraz zespołem 40 prawników w Czechach, Polsce, Słowacji oraz na Litwie.

Naszym celem jest działanie jak jedna kancelaria, w oparciu o taką samą filozofię, standardy, politykę oraz styl funkcjonowania, na całym obszarze działania naszej sieci. Z całą intensywnością łączymy naszą energię i wiedzę, by świadczyć na rzecz naszych Klientów usługi na najwyższym poziomie. Doskonale rozumiemy potrzeby wynikające z działalności naszych Klientów na całym obszarze funkcjonowania naszej sieci i konieczności dopasowywania ich działalności do właściwości i wymogów prawnych danej jurysdykcji, jak również niebywałego tempa rozwoju międzynarodowego biznesu. Staramy się świadczyć usługi prawne w sposób niwelujący bariery językowe oraz różnice kulturowe.

Celem zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy ze znanymi na całym świecie doradcami podatkowymi, biegłymi, spółkami konsultingowymi, jak również organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Nasi Klienci to zarówno międzynarodowe korporacje, jak również innowacyjne rozpoczynające swą działalność firmy oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa.

DZIESIĘĆ NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD CEE ATTORNEYS

 1. Najwyższa jakość usług prawnych, opartych na wieloletnim doświadczeniu
 2. Przedstawianie naszym Klientom rozwiązań biznesowych
 3. Pomoc naszym Klientom w rozbudowywaniu ich działalności
 4. Rozsądne stawki w każdym biurze prawnym funkcjonującym w ramach sieci
 5. Jeden szablon dokumentów
 6. Zarządzanie czasem i elastyczność oparta na potrzebach naszych Klientów
 7. Świadczenie usług w języku naszych Klientów
 8. Partnerskie zaangażowanie
 9. Rozsądne doradztwo biznesowe
 10. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi


Połączenie wszystkich powyższych zasad, gwarantuje naszym Klientom satysfakcję ze świadczonych przez naszą sieć usług. Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych i terminowych usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z prestiżowymi, międzynarodowymi firmami i funduszami. Zawsze pracujemy zespołowo, gdyż wierzymy że razem uda nam się znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla problemów prawnych naszych Klientów.

Wierzymy, że nasi Klienci doceniają nasze indywidualne i profesjonalne podejście, oraz że zdobywamy ich zaufanie dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i rozsądnym stawkom.

Biura CEE Attorneys objęte są profesjonalnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej do kwoty w wysokości około 7,4 mln euro.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Dobra 32, Śródmieście (Powiśle), Warszawa
Apartamenty Dobra 32
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
102,75-167,26
Apartamenty Dobra 32 - Nowe mieszkania w Warszawie. W ofercie dostępnych jest 5 mieszkań o powierzchniach od 102,75 do 167,26 mkw. W budynku powstało 18 lokali. Budynek liczy 5 pięter. Oferujemy mieszkania z balkonami, tarasami o dodatkowych metrażach od 14,22 do 60,47 mkw. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Dobra 32. Dla wygody mieszkańców przewidziano ochronę, windę, lokale usługowe. Osiedle wybudowała firma Powiśle BJK sp. z o.o. Sp. K.. W sąsiedztwie inwestycji Apartamenty Dobra 32 znajduje się centrum handlowe, szpital, park, rzeka.
Aktualizacja: 2020-07-09
ul. Bysławska 82, Wawer (Falenica), Warszawa
Miasteczko Wawer III etap
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
35,78-96,79
Miasteczko Wawer III etap - Nowe mieszkania. Oferujemy mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami o dodatkowych metrażach od 4,12 do 120,59 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Na osiedlu powstaną 234 lokale. W okolicy inwestycji Miasteczko Wawer III etap dostępne są kolej podmiejska, market, szkoła podstawowa, klub fitness. Inwestycję realizuje firma Miasteczko Wawer sp. z o.o. S.K., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2022. Inwestycja położona jest przy ul. Bysławska 82. Aktualnie dostępnych jest 117 lokali o metrażach 35,78 - 96,79 mkw.
Aktualizacja: 2020-07-06
ul. Magnacka 1, Ursus (Gołąbki), Warszawa
Magnacka 1
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
37,22-100,49
Magnacka 1 - Nowe mieszkania. Projekt realizuje deweloper Grupa Kapitałowa SP Invest, termin realizacji planowany jest na III kwartał 2020. W budynku powstaną 73 mieszkania. W ofercie dostępnych jest 12 mieszkań wielkości od 37,22 do 100,49 m². Budynek będzie miał 6 pięter. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycja położona jest przy ul. Magnacka 1. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, tarasami o powierzchniach dodatkowych od 5,00 do 40,40 m². W okolicy inwestycji Magnacka 1 znajduje się przedszkole, bankomat, apteka, liceum.
Aktualizacja: 2020-07-09
ul. Radzymińska, Praga Północ, Warszawa
LaPraga
zapytaj o cenę ›
1-3 pok.
27,04-50,91
LaPraga - W sprzedaży mieszkania na Pradze Północ w Warszawie. W okolicy inwestycji LaPraga dostępne są park, przychodnia, poczta, przedszkole. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje parking podziemny. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Radzymińska. Inwestycję sprzedaje firma Nexity Polska sp. z o.o., termin oddania przewidziany jest na III kwartał 2022. Oferujemy lokale z balkonami, loggiami, ogródkami o dodatkowych metrażach 2,90 - 26,80 m². W budynku powstaną 132 mieszkania. Aktualnie dostępnych jest 99 mieszkań o metrażach 27,04 - 50,91 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Budynek będzie liczył 5 pięter.
Aktualizacja: 2020-07-08
al. Prymasa Tysiąclecia, Wola (Odolany), Warszawa
Bliska Wola Tower
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
26,86-97,24
Bliska Wola Tower - W sprzedaży mieszkania w Warszawie. Budynek będzie liczył 26 pięter. W sąsiedztwie inwestycji Bliska Wola Tower dostępne są przedszkole, market, gimnazjum, klub fitness. W budynku powstaną 892 lokale. Aktualnie dostępnych jest 171 lokali o metrażach od 26,86 do 97,24 m². Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Projekt sprzedaje firma J.W. Construction Holding S.A., termin oddania planowany jest na w realizacji.
Aktualizacja: 2020-06-26
ul. Szaserów 102, Praga Południe, Warszawa
Szaserów 102
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
33,70-109,90
Szaserów 102 - Nowe mieszkania w Warszawie. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. W sąsiedztwie inwestycji Szaserów 102 znajduje się poczta, park, bankomat, szkoła wyższa. Aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań o metrażach od 33,70 do 109,90 mkw. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Szaserów 102. Osiedle sprzedaje deweloper ATLANCO sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na kwiecień 2021. Na osiedlu powstanie 12 lokali. Dostępne są mieszkania z balkonami o powierzchniach dodatkowych 2,80 - 9,10 mkw. Budynek będzie miał 4 piętra.
Aktualizacja: 2020-06-12
Deweloper ATLANCO sp. z o.o.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 21 173 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.