zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CEE Attorneys Szmigiel & Papros sp. j.

CEE Attorney jest firmą doradczą działającą w Środkowo-Wschodniej Europie oferującą kompleksową obsługę prawną i doradztwo biznesowe dla firm.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • inny

Opis firmy - CEE Attorneys Szmigiel & Papros

CEE Attorneys to sieć kancelarii zlokalizowana w Środkowo-Wschodniej Europie, dysponująca sześcioma siedzibami oraz zespołem 40 prawników w Czechach, Polsce, Słowacji oraz na Litwie.

Naszym celem jest działanie jak jedna kancelaria, w oparciu o taką samą filozofię, standardy, politykę oraz styl funkcjonowania, na całym obszarze działania naszej sieci. Z całą intensywnością łączymy naszą energię i wiedzę, by świadczyć na rzecz naszych Klientów usługi na najwyższym poziomie. Doskonale rozumiemy potrzeby wynikające z działalności naszych Klientów na całym obszarze funkcjonowania naszej sieci i konieczności dopasowywania ich działalności do właściwości i wymogów prawnych danej jurysdykcji, jak również niebywałego tempa rozwoju międzynarodowego biznesu. Staramy się świadczyć usługi prawne w sposób niwelujący bariery językowe oraz różnice kulturowe.

Celem zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy ze znanymi na całym świecie doradcami podatkowymi, biegłymi, spółkami konsultingowymi, jak również organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Nasi Klienci to zarówno międzynarodowe korporacje, jak również innowacyjne rozpoczynające swą działalność firmy oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa.

DZIESIĘĆ NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD CEE ATTORNEYS

 1. Najwyższa jakość usług prawnych, opartych na wieloletnim doświadczeniu
 2. Przedstawianie naszym Klientom rozwiązań biznesowych
 3. Pomoc naszym Klientom w rozbudowywaniu ich działalności
 4. Rozsądne stawki w każdym biurze prawnym funkcjonującym w ramach sieci
 5. Jeden szablon dokumentów
 6. Zarządzanie czasem i elastyczność oparta na potrzebach naszych Klientów
 7. Świadczenie usług w języku naszych Klientów
 8. Partnerskie zaangażowanie
 9. Rozsądne doradztwo biznesowe
 10. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi


Połączenie wszystkich powyższych zasad, gwarantuje naszym Klientom satysfakcję ze świadczonych przez naszą sieć usług. Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych i terminowych usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z prestiżowymi, międzynarodowymi firmami i funduszami. Zawsze pracujemy zespołowo, gdyż wierzymy że razem uda nam się znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla problemów prawnych naszych Klientów.

Wierzymy, że nasi Klienci doceniają nasze indywidualne i profesjonalne podejście, oraz że zdobywamy ich zaufanie dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i rozsądnym stawkom.

Biura CEE Attorneys objęte są profesjonalnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej do kwoty w wysokości około 7,4 mln euro.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Borsucza 55, Włochy (Raków), Warszawa
Borsucza 55
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
41,01-62,13
Borsucza 55 - Mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Budynek będzie sześciopiętrowy. W okolicy inwestycji Borsucza 55 znajduje się szkoła podstawowa, apteka, przystanek tramwajowy, market. Osiedle sprzedaje deweloper Buszrem S.A., termin oddania planowany jest na IV kwartał 2021. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Borsucza 55. W budynku powstanie 147 lokali. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, ogródkami, tarasami wielkości dodatkowej od 3,15 do 176,73 m². Aktualnie dostępnych jest 110 mieszkań wielkości 41,01 - 62,13 mkw. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-09-18
Deweloper Buszrem S.A.
ul. Łopuszańska, Włochy (Raków), Warszawa
Miasteczko Nova Ochota
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
32,41-95,13
Miasteczko Nova Ochota - Mieszkania na sprzedaż. W okolicy inwestycji Miasteczko Nova Ochota dostępne są kolej podmiejska, centrum handlowe, przedszkole, poczta. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W ofercie dostępne są 143 mieszkania o metrażach od 32,41 do 95,13 mkw. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Inwestycja budowana jest przy ul. Łopuszańska. Osiedle buduje deweloper Victoria Dom S.A., termin realizacji przewidziany jest na II kwartał 2021. Dostępne są lokale z balkonami, loggiami, ogródkami wielkości dodatkowej od 2,16 do 122,64 m². Budynek będzie liczył 5 pięter. W budynku powstaną 592 mieszkania.
Aktualizacja: 2020-10-23
Deweloper Victoria Dom S.A.
al. Prymasa Tysiąclecia, Wola (Odolany), Warszawa
Apartamenty Bliska Wola Tower
zapytaj o cenę ›
1 pok.
18,68-36,35
Apartamenty Bliska Wola Tower - Nowe mieszkania na Woli. Budynek będzie liczył 26 pięter. Projekt buduje firma J.W. Construction Holding S.A., termin realizacji przewidziany jest na w realizacji. Na osiedlu powstanie 170 lokali. Inwestycja budowana jest pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia. Aktualnie dostępnych jest 13 lokali wielkości od 18,68 do 36,35 m². W sąsiedztwie inwestycji Apartamenty Bliska Wola Tower znajduje się apteka, bankomat, liceum, przedszkole. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-09-23
ul. Fort Wola 14, Wola (Ulrychów), Warszawa
Na Woli
od 394 879
1-4 pok.
28,61-79,11
Na Woli - Mieszkania na sprzedaż. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Fort Wola 14. Budynek będzie liczył 17 pięter. Oferujemy lokale z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej od 2,65 do 50,42 mkw. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. W budynku powstanie 478 mieszkań. Inwestycję sprzedaje firma DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp), termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2020. W sąsiedztwie inwestycji Na Woli znajduje się przystanek autobusowy, kino, apteka, przedszkole. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, ochronę, windę, lokale usługowe. Aktualnie dostępnych jest 117 lokali wielkości od 28,61 do 79,11 m².
Aktualizacja: 2020-10-13
ul. Szwedzka 20, Praga Północ, Warszawa
BOHEMA - Strefa Praga
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
44,41-98,64
BOHEMA - Strefa Praga - Mieszkania na sprzedaż na Pradze Północ. W okolicy inwestycji BOHEMA - Strefa Praga znajduje się bankomat, liceum, basen, szkoła podstawowa. Inwestycja budowana jest przy ul. Szwedzka 20. Osiedle buduje deweloper Okam Capital sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na III kwartał 2020. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę. Aktualnie dostępne są 54 mieszkania o powierzchniach od 44,41 do 98,64 mkw. Budynek będzie miał 6 pięter.
Aktualizacja: 2020-08-03
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 22 461 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.