zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CEE Attorneys Szmigiel & Papros sp. j.

CEE Attorney jest firmą doradczą działającą w Środkowo-Wschodniej Europie oferującą kompleksową obsługę prawną i doradztwo biznesowe dla firm.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • inny

Opis firmy - CEE Attorneys Szmigiel & Papros

CEE Attorneys to sieć kancelarii zlokalizowana w Środkowo-Wschodniej Europie, dysponująca sześcioma siedzibami oraz zespołem 40 prawników w Czechach, Polsce, Słowacji oraz na Litwie.

Naszym celem jest działanie jak jedna kancelaria, w oparciu o taką samą filozofię, standardy, politykę oraz styl funkcjonowania, na całym obszarze działania naszej sieci. Z całą intensywnością łączymy naszą energię i wiedzę, by świadczyć na rzecz naszych Klientów usługi na najwyższym poziomie. Doskonale rozumiemy potrzeby wynikające z działalności naszych Klientów na całym obszarze funkcjonowania naszej sieci i konieczności dopasowywania ich działalności do właściwości i wymogów prawnych danej jurysdykcji, jak również niebywałego tempa rozwoju międzynarodowego biznesu. Staramy się świadczyć usługi prawne w sposób niwelujący bariery językowe oraz różnice kulturowe.

Celem zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy ze znanymi na całym świecie doradcami podatkowymi, biegłymi, spółkami konsultingowymi, jak również organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Nasi Klienci to zarówno międzynarodowe korporacje, jak również innowacyjne rozpoczynające swą działalność firmy oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa.

DZIESIĘĆ NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD CEE ATTORNEYS

 1. Najwyższa jakość usług prawnych, opartych na wieloletnim doświadczeniu
 2. Przedstawianie naszym Klientom rozwiązań biznesowych
 3. Pomoc naszym Klientom w rozbudowywaniu ich działalności
 4. Rozsądne stawki w każdym biurze prawnym funkcjonującym w ramach sieci
 5. Jeden szablon dokumentów
 6. Zarządzanie czasem i elastyczność oparta na potrzebach naszych Klientów
 7. Świadczenie usług w języku naszych Klientów
 8. Partnerskie zaangażowanie
 9. Rozsądne doradztwo biznesowe
 10. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi


Połączenie wszystkich powyższych zasad, gwarantuje naszym Klientom satysfakcję ze świadczonych przez naszą sieć usług. Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych i terminowych usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z prestiżowymi, międzynarodowymi firmami i funduszami. Zawsze pracujemy zespołowo, gdyż wierzymy że razem uda nam się znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla problemów prawnych naszych Klientów.

Wierzymy, że nasi Klienci doceniają nasze indywidualne i profesjonalne podejście, oraz że zdobywamy ich zaufanie dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i rozsądnym stawkom.

Biura CEE Attorneys objęte są profesjonalnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej do kwoty w wysokości około 7,4 mln euro.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Chełmżyńska, Rembertów, Warszawa
Park Leśny Rembertów
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
25,24-88,15
Park Leśny Rembertów - W sprzedaży mieszkania w Warszawie. Na osiedlu powstało 270 mieszkań, w tym spełniające warunki programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Budynek jest pięciopiętrowy. Osiedle wybudował deweloper Radius Projekt. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę. Na kondygnacji podziemnej inwestor wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Chełmżyńska. Aktualnie dostępnych jest 120 lokali wielkości 25,24 - 88,15 mkw. W pobliżu inwestycji Park Leśny Rembertów znajduje się apteka, bankomat, przedszkole, szkoła podstawowa.
Aktualizacja: 2020-02-05
Deweloper Radius Projekt
ul. Rokokowa, Bielany (Huta), Warszawa
Rokokowa Residence
od 912 667
4-6 pok.
93,13-218,24
Rokokowa Residence - Nowe mieszkania w Warszawie. W okolicy inwestycji Rokokowa Residence znajduje się przystanek tramwajowy, apteka, przychodnia, market. Inwestycję sprzedaje firma DEVELIA S.A. (wcześniej LC Corp), termin oddania planowany jest na I kwartał 2021. Na osiedlu powstaną 23 lokale. Budynek będzie miał 1 piętro. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Rokokowa. Aktualnie dostępnych jest 11 lokali o powierzchniach od 93,13 do 218,24 mkw.
Aktualizacja: 2020-01-31
ul. Zdziarska/ul. Verdiego, Białołęka (Kobiałka), Warszawa
Miasteczko Greenwood
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
30,65-90,90
Miasteczko Greenwood - W sprzedaży mieszkania w Warszawie. W sąsiedztwie inwestycji Miasteczko Greenwood znajduje się market, rzeka, przystanek autobusowy, las. Aktualnie dostępne są 253 mieszkania o powierzchniach 30,65 - 90,90 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, ochronę. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Zdziarska/ul. Verdiego. Na osiedlu powstało 335 lokali. Budynek ma 2 piętra. Na kondygnacji -1 deweloper wybudował wielostanowiskowy parking podziemny. Projekt zrealizował deweloper Greenwood sp. z o.o..
Aktualizacja: 2019-12-11
ul. Juranda ze Spychowa / Echa Leśne, Białołęka (Brzeziny), Warszawa
Osiedle Echa Leśne
od 311 355
2-4 pok.
44,66-98,77
Osiedle Echa Leśne - Mieszkania na sprzedaż na Białołęce. Osiedle realizuje deweloper Elmis Dewelopment sp. z o.o., termin realizacji przewidziany jest na wrzesień 2020. Na osiedlu powstanie 28 lokali. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Juranda ze Spychowa / Echa Leśne. Aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań o powierzchniach od 44,66 do 98,77 m². W pobliżu inwestycji Osiedle Echa Leśne znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa, przedszkole, market. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej 54,00 m². Budynek będzie jednopiętrowy.
Aktualizacja: 2020-01-27
ul. Marywilska 58, Białołęka (Żerań), Warszawa
Marywilska Osiedle Kameralne
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
57,18-92,70
Marywilska Osiedle Kameralne - Nowe mieszkania w Warszawie. W okolicy inwestycji Marywilska Osiedle Kameralne znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, bankomat. W ofercie dostępnych jest 46 lokali o powierzchniach 57,18 - 92,70 m². Osiedle zlokalizowane jest pod adresem ul. Marywilska 58. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, ochronę, plac zabaw. Dostępne są mieszkania z balkonami, tarasami wielkości dodatkowej od 5,35 do 27,29 mkw. Na kondygnacji -1 znajduje się wielostanowiskowy parking podziemny. Osiedle wybudował deweloper Unidevelopment S.A.. W budynku powstały 333 mieszkania. Budynek jest pięciopiętrowy.
Aktualizacja: 2020-02-06
ul. Mangalia 2, Mokotów (Stegny), Warszawa
Mangalia Mokotów
zapytaj o cenę ›
3-5 pok.
75,05-106,11
Mangalia Mokotów - Nowe mieszkania w Warszawie. Budynek będzie miał 7 pięter. Projekt realizuje firma Budimex Nieruchomości sp. z o.o., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2020. Na osiedlu powstaną 294 mieszkania. W okolicy inwestycji Mangalia Mokotów dostępne są gimnazjum, szkoła wyższa, żłobek, kino. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny. Aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań o metrażach 75,05 - 106,11 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, ochronę, plac zabaw. Inwestycja budowana jest przy ul. Mangalia 2.
Aktualizacja: 2020-01-29
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 19 424 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.