zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CEE Attorneys Szmigiel & Papros sp. j.

CEE Attorney jest firmą doradczą działającą w Środkowo-Wschodniej Europie oferującą kompleksową obsługę prawną i doradztwo biznesowe dla firm.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

 • inny

Opis firmy - CEE Attorneys Szmigiel & Papros

CEE Attorneys to sieć kancelarii zlokalizowana w Środkowo-Wschodniej Europie, dysponująca sześcioma siedzibami oraz zespołem 40 prawników w Czechach, Polsce, Słowacji oraz na Litwie.

Naszym celem jest działanie jak jedna kancelaria, w oparciu o taką samą filozofię, standardy, politykę oraz styl funkcjonowania, na całym obszarze działania naszej sieci. Z całą intensywnością łączymy naszą energię i wiedzę, by świadczyć na rzecz naszych Klientów usługi na najwyższym poziomie. Doskonale rozumiemy potrzeby wynikające z działalności naszych Klientów na całym obszarze funkcjonowania naszej sieci i konieczności dopasowywania ich działalności do właściwości i wymogów prawnych danej jurysdykcji, jak również niebywałego tempa rozwoju międzynarodowego biznesu. Staramy się świadczyć usługi prawne w sposób niwelujący bariery językowe oraz różnice kulturowe.

Celem zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej współpracujemy ze znanymi na całym świecie doradcami podatkowymi, biegłymi, spółkami konsultingowymi, jak również organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Nasi Klienci to zarówno międzynarodowe korporacje, jak również innowacyjne rozpoczynające swą działalność firmy oraz średniej wielkości przedsiębiorstwa.

DZIESIĘĆ NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD CEE ATTORNEYS

 1. Najwyższa jakość usług prawnych, opartych na wieloletnim doświadczeniu
 2. Przedstawianie naszym Klientom rozwiązań biznesowych
 3. Pomoc naszym Klientom w rozbudowywaniu ich działalności
 4. Rozsądne stawki w każdym biurze prawnym funkcjonującym w ramach sieci
 5. Jeden szablon dokumentów
 6. Zarządzanie czasem i elastyczność oparta na potrzebach naszych Klientów
 7. Świadczenie usług w języku naszych Klientów
 8. Partnerskie zaangażowanie
 9. Rozsądne doradztwo biznesowe
 10. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi


Połączenie wszystkich powyższych zasad, gwarantuje naszym Klientom satysfakcję ze świadczonych przez naszą sieć usług. Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych i terminowych usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z prestiżowymi, międzynarodowymi firmami i funduszami. Zawsze pracujemy zespołowo, gdyż wierzymy że razem uda nam się znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla problemów prawnych naszych Klientów.

Wierzymy, że nasi Klienci doceniają nasze indywidualne i profesjonalne podejście, oraz że zdobywamy ich zaufanie dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i rozsądnym stawkom.

Biura CEE Attorneys objęte są profesjonalnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej do kwoty w wysokości około 7,4 mln euro.

Oferty nieruchomości w Warszawie

ul. Kłobucka 6, Ursynów (Wyczółki), Warszawa
Life Town
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
39,57-79,73
Life Town - W sprzedaży mieszkania na Ursynowie w Warszawie. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje wielostanowiskowy parking podziemny. Inwestycję realizuje deweloper Nexity Polska sp. z o.o., termin oddania planowany jest na II kwartał 2020. Oferujemy mieszkania z balkonami, loggiami, tarasami o powierzchniach dodatkowych 3,34 - 39,45 m². Na osiedlu powstanie 385 mieszkań. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę, lokale usługowe. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Kłobucka 6. Aktualnie dostępnych jest 76 lokali o powierzchniach od 39,57 do 79,73 m². Budynek będzie czteropiętrowy. W okolicy inwestycji Life Town znajduje się kolej podmiejska, bankomat, żłobek, jezioro.
Aktualizacja: 2019-11-14
ul. Szwedzka 4, Praga Północ, Warszawa
Szwedzka 4
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
41,37-108,40
Szwedzka 4 - Nowe mieszkania w Warszawie. W ofercie dostępnych jest 13 mieszkań wielkości od 41,37 do 108,40 mkw. W pobliżu inwestycji Szwedzka 4 dostępne są centrum handlowe, liceum, szkoła wyższa, klub fitness. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Szwedzka 4. Dostępne są lokale z balkonami, ogródkami, tarasami wielkości dodatkowej 8,40 - 77,60 mkw. Budynek będzie miał 5 pięter. Osiedle sprzedaje firma Grupa Kapitałowa SP Invest, termin oddania planowany jest na II kwartał 2020. W budynku powstanie 101 mieszkań.
Aktualizacja: 2019-11-05
ul. Dzielna 18, Wesoła, Warszawa
Urocza Zielona
od 195 800
1-4 pok.
26,00-65,00
Urocza Zielona - Mieszkania na sprzedaż w Wesołej w Warszawie. Aktualnie dostępne są 22 mieszkania wielkości 26,00 - 65,00 m². W budynku powstaną 22 lokale. Budynek będzie liczył 2 piętra. W sąsiedztwie inwestycji Urocza Zielona dostępne są bankomat, market, las, szkoła podstawowa. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Dzielna 18. Osiedle sprzedaje firma DOMWIL Sp. z o.o. Sp. k., termin oddania planowany jest na III kwartał 2021.
Aktualizacja: 2019-09-10
ul. Targowa 23, Praga Północ, Warszawa
Praska Moderna
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
51,60-122,40
Praska Moderna - W sprzedaży mieszkania. W sprzedaży są mieszkania z balkonami, loggiami, tarasami o powierzchniach dodatkowych od 2,40 do 12,30 m². Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W sąsiedztwie inwestycji Praska Moderna znajduje się teatr, apteka, szpital, bankomat. W ofercie dostępnych jest 17 lokali o powierzchniach od 51,60 do 122,40 mkw. Inwestycja budowana jest przy ul. Targowa 23. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny. Projekt buduje firma Moderna Holding sp. z o.o., termin realizacji planowany jest na I kwartał 2021. W budynku powstanie 35 mieszkań. Budynek będzie miał 4 piętra.
Aktualizacja: 2019-10-17
ul. Sonaty, Mokotów (Służew), Warszawa
Sonata nad Dolinką
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
66,41-109,72
Sonata nad Dolinką - Mieszkania na sprzedaż. Oferujemy mieszkania z balkonami, tarasami wielkości dodatkowej 3,60 - 12,82 mkw. W ofercie dostępnych jest 16 mieszkań o metrażach 66,41 - 109,72 m². W budynku powstanie 135 lokali. W okolicy inwestycji Sonata nad Dolinką dostępne są centrum handlowe, przychodnia, park, klub fitness. Na kondygnacji -1 inwestor wybuduje parking podziemny. Inwestycja budowana jest przy ul. Sonaty. Osiedle realizuje firma Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew nad Dolinką", termin realizacji przewidziany jest na maj 2021. Budynek będzie dziesięciopiętrowy. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe.
Aktualizacja: 2019-10-18
ul. Szpacza 14, Wawer, Warszawa
Variant Praga
zapytaj o cenę ›
3-5 pok.
62,08-83,10
Variant Praga - Nowe mieszkania. W okolicy inwestycji Variant Praga znajduje się gimnazjum, szkoła podstawowa, przedszkole, bankomat. Na osiedlu powstanie 237 lokali. Oferujemy lokale z balkonami, ogródkami wielkości dodatkowej 3,94 - 146,01 mkw. Budynek będzie miał jedną kondygnację. Inwestycja budowana jest przy ul. Szpacza 14. Aktualnie dostępnych jest 17 lokali o metrażach od 62,08 do 83,10 mkw. Osiedle sprzedaje firma Victoria Dom S.A., termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2019. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2019-11-19
Deweloper Victoria Dom S.A.
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 18 210 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.