Biuro do wynajęcia 83,60 m², oferta nr 6955/LBW/MAX

Biuro z oferty Maxon Nieruchomości sp. z o.o.

5 500 zł

Warszawa, Wola, ul. Żelazna

Liczba pomieszczeń:
3 pomieszczenia
Powierzchnia:
83,60 m²
Piętro:
1 piętro
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Przeznaczenie lokalu
biuro
Rok budowy
1995
Numer oferty
6955/LBW/MAX
Data dodania
2023-04-07
Data aktualizacji
2023-05-28

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Przestronny i słoneczny lokal z przeznaczeniem na cele biurowe, 3 pokoje 83,6 m2. Lokal znajduje się przy ul. Żelaznej na odcinku między Al. Solidarności a Ogrodową, 1 piętro z 9 pięter w budynku. Mieszkanie jest bardzo ustawne i składa się z:- Otwartej przestrzeni z 2 oknami. 2 ustawnych pokoi, jeden z nich posiada balkon- pomieszczenia socjalnego i wc. Ekspozycja okien wsch. - zach. Doskonałe na biuro, kancelarię, szkołę języków obcych, gabinet lekarski czy też terapeutyczny. W tym momencie lokal nie jest umeblowany. Będzie możliwość wyposażenia zgodnie z potrzebami konkretnego najemcy. Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości 1200 zł.

Budynek:

Zadbany, wysoki budynek z 1995 roku. Wejście na zielony, zadbany i spokojny dziedziniec z klatkami schodowymi od ul. Żelaznej przez zamykaną bramę. Czysta i widna klatka schodowa, winda.

Lokalizacja:

Doskonała lokalizacja, ul. Żelazna w pobliżu Al. Solidarności i Jana Pawła II.W pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe. Zasięgu ręki sklepy, restauracje i wszystko co jest potrzebne do codziennego życia. Zapraszam na prezentację.

English description:

Spacious and sunny premises for office purposes, 3 rooms 83,6 m2. The unit is located on Zelazna street on the section between Solidarności Avenue and Ogrodowa Street, 1st floor of 9 floors in the building. The apartment is very set and consists of:- Open space with 2 windows. 2 set rooms, one of them has a balcony- Social room and toilet. Exposure of windows east. - west. Perfect for an office, law firm, language school, doctor's office or therapy. The premises are not furnished at this time. It will be possible to furnish according to the needs of a particular tenant. Administrative rent of 1200 PLN should be added to the rent. .

Building:

A well-kept, tall building from 1995. Entrance to a green, well-kept and quiet courtyard with staircases from Zelazna street through a locked gate. Clean and bright staircase, elevator. .

Location:

Excellent location, Zelazna street near Al. Solidarności and Jana Pawla II.Near bus and streetcar stops. At your fingertips stores, restaurants and everything you need for everyday life. I invite you to the presentation. . Podstawowe Powierzchnia : 83,60 m2 Czynsz netto : 5 500 PLN Piętro : 1 VAT : zwolnione Podstawowe Stan lokalu : Bardzo dobry Pomieszczeń : 3 Standard Klimatyzacja : Nie Wentylacja wymuszona : Tak Otwierane okna : Tak Podwieszane sufity : Nie Podnoszone podłogi : Nie Światłowód : Tak Okablowanie elektryczne : Nie Bezpieczeństwo Kontrola dostępu : Nie Alarm : Tak Media i wyposażenie Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Nie Budynek Rodzaj budynku : Wysoki blok Rok : 1995 Winda : Tak Pięter : 9 Bezpieczeństwo budynku Monitoring : Nie Ochrona : Tak Recepcja : Nie Domofon : Tak Czynsz zawiera: Czynsz administracyjny : Nie Woda : Nie Ogrzewanie : Nie Prąd : Nie Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%). Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Budynek: winda
Ogrzewanie: c.o. miejskie

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Skierniewicka 10A
01-230 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę