zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biuro na sprzedaż 3 601,00 m², Śródmieście, Wałbrzych Śródmieście

Biuro z oferty WGN Nieruchomości

3 601,00 m² 10 pokoi

  • Dane oferty
  • Finansowanie

Cena całości

Cena całości 4 000 000 zł
Negocjuj cenę
Rata kredytu 14 731 zł ! Sprawdź
Cena za m² 1 111 zł

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 3 601,00 m²
Liczba pomieszczeń 10
Typ budynku/działalności inny
Numer oferty 152-1226
Data dodania 2017-01-18
Data aktualizacji 2018-04-26

Opis oferty Opis oferty

Wałbrzych, śródmieście, zabytkowa kamienica na sprzedaż, cena 4 000 000 zł netto.

Powierzchnia budynków: 3601 m2
Powierzchnia gruntów: 1367 m2

Na sprzedaż zabytkowa kamienica z ekspozycją od strony ulicy. Do zagospodarowania jako duże przestrzenie biurowe w centrum miasta.
Działka o pow. 1367 m2 zabudowana jest budynkiem biurowym o pow. 3601 m2.
Jest to zabytkowa kamienica wybudowana w latach 19071908 z bardzo dobrą ekspozycją od strony ulicy Słowackiego. Posiada 3 kondygnacje naziemne oraz strych z dachem spadzistym. Do tyłu kamienicy dobudowany jest 4kondygnacyjny budynek z dachem płaskim.
Stary obiekt wybudowany na fundamentach z kamienia łupanego, dach drewniany, kryty dachówką. Nowy obiekt posiada fundamenty żelbetowe, dach z płyt korytkowych.
Budynek zaopatrzono w instalacje: wodnokanalizacyjną, elektryczną, odgromową, deszczową, wentylacyjną, przeciwpożarową, telefoniczną, instalację rezerwowego zasilania w energię elektryczną, oświetlenia awaryjnego oraz centralne ogrzewanie.
Powierzchnie wspólne stanowią korytarze i klatka schodowa oraz szachty i kanały przewodów.
Działka ma kształt prostokąta, krótszym bokiem przylega do ul. Słowackiego. Niezabudowaną część stanowią dwa podwórza ? powierzchnie utwardzone kostką betonową użytkowane jako parkingi, na 16 samochodów osobowych. Ponadto na sąsiedniej działce urządzony jest parking na 14 miejsc postojowych, będącej własnością gminy Wałbrzych.
Jest to rejon Śródmieścia, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, usługowej, parku miejskiego, przy ulicy z ciągami pieszych po obu stronach. Obiekt dostępny bezpośrednio od strony ulicy. Ulica Słowackiego jest dobrze skomunikowana: znajdują się tu przystanki pięciu linii autobusowych. Odległość od Rynku wynosi ok. 500 m. Do punktów usługowoadministracyjnych odległość wynosi w granicach 200 m. Ponadto w odległości około 500 m znajduje się dworzec autobusowy PKS. Najbliższa stacja kolejowa PKP Wałbrzych Miasto oddalona jest o ok. 2,5 km.
Wałbrzych posiada bardzo korzystne położenie komunikacyjne, leży w pobliżu skrzyżowania autostrad ? A4 40 km i planowanej A3 29 km. Przez Wałbrzych przebiega droga krajowa nr 35 prowadząca z Wrocławia do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku.
Przeznaczenie
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Wałbrzych nieruchomość zlokalizowana jest w jednostce urbanistycznej ?I? Śródmieście, na terenie obszaru oznaczonym symbolem I 3.1. o następujących zapisach:
uwarunkowania rozwoju: zabudowa staromiejska. Centrum usługowohandlowe i administracyjne miasta. Całość objęta najwyższą formą ochrony konserwatorskiej.
kierunki zagospodarowania przestrzennego: obszar przekształceń funkcjonalnych i strukturalnych oraz działań rehabilitacyjnych zabudowy i zagospodarowania terenu.
Możliwości inwestycyjne: biuro w własnymi miejscami parkingowymi
W pobliżu
Rynek
przystanki autobusowe
dworzec PKS
Delegatura Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Sąd Rejonowy
park miejski
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego
Podstawowe warunki umowy
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:
użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 357,17 m?;
służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.

Agent odpowiedzialny za ofertę:
Marek Świdziński
tel 724 359 329
Zapytaj o Ofertę

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Biuro Biuro

Instalacje elektryczne: energia elektryczna, gniazdo telefoniczne
Instalacje wod-kan-co: gaz z sieci, kanalizacja, wodociąg z zimną wodą

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

  • Pozostałe ogłoszenia WGN Nieruchomości

Skontaktuj się z oferentem

WGN Nieruchomości
WGN Głogów
Więcej informacji:
Marek Świdziński - WGN Nieruchomości
Marek Świdziński
telefon:
pokaż numer telefonu
Głogów
ul. Garncarska 22

Odwiedź i zobacz

Umów się na obejrzenie biura.

0
proponowane daty: .
WYŚLIJ

Podobne oferty

Wałbrzych, Śródmieście

4 000 000 zł

3 601,00 m² 10 pokoi
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Polub Tabelaofert.pl na Facebooku