zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biuro na sprzedaż 2 191,00 m², Centrum, Świdnica

Biuro z oferty WGN Nieruchomości

2 191,00 m² 50 pokoi

  • Dane oferty
  • Finansowanie

Cena całości

Cena całości 2 000 000 zł
Negocjuj cenę
Rata kredytu 7 365 zł ! Sprawdź
Cena za m² 913 zł

Metraż i szczegóły oferty

Metraż 2 191,00 m²
Liczba pomieszczeń 50
Typ budynku/działalności inny
Numer oferty 152-1314
Data dodania 2017-02-03
Data aktualizacji 2018-04-21

Opis oferty Opis oferty

Świdnica, obiekt biurowy, centrum, sprzedam, 2 000 000 zł, netto.

Powierzchnia budynków: 2191 m2
Powierzchnia gruntów: 1665 m2

WGN Nieruchomości Głogów.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 157 o powierzchni 1665 m? oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
budynku biurowotechnicznego o powierzchni użytkowej 2191,11 m?
budynku transformatora.
Budynek biurowotechniczny obiekt wybudowany w latach 80tych XX w., w technologii tradycyjnej murowanej, 4kondygnacyjny, podpiwniczony. Budynek dostępny jest bezpośrednio od strony podwórza. W kondygnacji parteru wydzielono pomieszczenie mieszkalne wykorzystywane jako lokal mieszkalny objęty umową najmu. Nieruchomość jest ogrodzona i częściowo utwardzona.

Nieruchomość położona jest na obrzeżu strefy śródmiejskiej w odległości ok. 400 m od Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się budynek Poczty Polskiej i budynki mieszkalne, liczne placówki handlowe i instytucje publiczne, placówki kulturalne.
Świdnica ? miasto w centralnej części województwa dolnośląskiego, położone ok. 21 km od Wałbrzycha i ok. 55 km od Wrocławia. Na terenie miasta istnieje podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park, która przyciągnęła liczne podmioty gospodarcze. Przez miasto przebiegają: droga krajowa nr 35 (Wrocław ? Wałbrzych ? Mieroszów ? Golińsk), droga wojewódzka nr 382 (Strzegom ? Dzierżoniów ? Ząbkowice Śląskie), droga wojewódzka nr 379 (Świdnica ? Wałbrzych).
Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie nieodpłatnie i bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 426,95 m? w budynku na zasadzie użytkowania
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.
Przeznaczenie
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą Nr XLVI/546/10 Rady Gminy w Świdnicy z dnia 16.06.2010 r., przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem Ł1.4/UA ? funkcja usług administracji o symbolu UA, na którym obowiązują m.in. ustalenia:
a) podstawowe przeznaczenie działek budowlanych ? tereny zabudowy usługowej administracji wraz z przynależnym zagospodarowaniem terenu,
b) dopuszczone przeznaczenia w granicy działki budowlanej, lokale usługowe UU, komunikacja piesza KDX, oraz zieleń urządzona ZP.

Agent odpowiedzialny za oferte:
Marek Świdziński
tel 724 359 329
Zapytaj o Ofertę

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Biuro Biuro

Instalacje elektryczne: energia elektryczna, gniazdo telefoniczne
Instalacje wod-kan-co: gaz z sieci, kanalizacja, wodociąg z zimną wodą

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

  • Pozostałe ogłoszenia WGN Nieruchomości

Skontaktuj się z oferentem

WGN Nieruchomości
WGN Głogów
Więcej informacji:
Marek Świdziński - WGN Nieruchomości
Marek Świdziński
telefon:
pokaż numer telefonu
Głogów
ul. Garncarska 22

Odwiedź i zobacz

Umów się na obejrzenie biura.

0
proponowane daty: .
WYŚLIJ

Podobne oferty

Świdnica, Centrum

2 000 000 zł

2 191,00 m² 50 pokoi
Zapytaj o ofertę
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
Zadzwoń
Napisz
Oglądane (0)
Polub Tabelaofert.pl na Facebooku