zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biura Gdańsk

Więcej opcji:
wybierz z listy
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W GDAŃSKU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Maciej Wicher - Capital Property

Maciej Wicher

Capital Property
pokaż numer
Krystyna Magrian - HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek

Krystyna Magrian

HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek
pokaż numer
Grażyna Kruk - Investfal Nieruchomości

Grażyna Kruk

Investfal Nieruchomości
pokaż numer

Biura Gdańsk

Gdańsk jest czołowym miastem w Polsce pod względem podaży powierzchni biurowej. Liczne firmy logistyczne i transportowe, obsługujące przewóz towarów poprzez gdańskie i gdyńskie porty morskie zlokalizowane są w biurowcach o zróżnicowanym standardzie.
Obiektów biurowe w Gdańsku powstają na terenach przemysłowych, gdzie inwestorzy budują i oferują biura na sprzedaż.

Na rosnącą podaż powierzchni biurowej maja wpływ światowe firmy informatyczne i telekomunikacyjne, które wybierają Gdańsk i otwierają tu swoje oddziały. Dzięki temu rynek nieruchomości biurowych w Gdańsku, szczególnie biura na wynajem, należą w ostatnich latach do jednych z najszybciej rosnących na rynku nieruchomości.

Właściciele mniejszych firm, którzy poszukują biura w Gdańsku korzystają przede wszystkim z usług agencji nieruchomości, lub bezpośrednich ofert najmu.
Największy wybór powierzchni biurowych znaleźć można w dzielnicach: Śródmieście, Wrzeszcz oraz Przymorze, warto również zapoznać się z ofertą biur w Gdyni.
Reklama