Victoria Dom S.A.

Warszawski deweloper Victoria Dom realizuje swoje inwestycje na terenie Warszawy i okolic. W ofercie posiada mieszkania, domy jednorodzinne i lokale.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Mapa

Victoria Dom S.A.
03-289 Warszawa, ul. Kąty Grodziskie 105

Telefon: +48 22 741 62 62
Fax: +48 22 741 63 53

Artur Radzki
03-289 Warszawa, ul. Kąty Grodziskie 105

Telefon: +48 609 334 542

Victoria Dom S.A.
03-289 Warszawa, ul. Kąty Grodziskie 105

Telefon: +48 609 338 259

Victoria Dom S.A.
03-289 Warszawa, ul. Kąty Grodziskie 105

Telefon: +48 609 336 934

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Warszawa

O oferencie

Spółka Victoria Dom  S. A.  jest uznanym i solidnym deweloperem działającym w Warszawie, głównie na Białołęce.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów handlowo-usługowych. Przeważającym segmentem rynku, na którym Spółka skupia swoją działalność, jest zabudowa mieszkaniowa. Jesteśmy największym deweloperem na Białołęce pod względem budowy domów jednorodzinnych. Mamy bardzo duże doświadczenie, działamy na rynku już ponad 10 lat.

Budujemy mieszkania i domy dające uczucie harmonii i wygody w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość wykonywanych przez Spółkę prac, jak również wiarygodność i partnerstwo w kontaktach handlowych. Dbamy o otoczenie budynków, aranżujemy zieleń, budujemy drogi, oraz place zabaw dla dzieci a nawet lokale usługowe (np. przedszkola).

Dzięki temu, że nie działamy na masową skalę, jesteśmy wstanie podejść do każdego Klienta indywidualnie i wsłuchać się w jego potrzeby. Dla nas każdy klient jest równorzędnym partnerem. To nas wyróżnia i daje nam przewagę nad konkurencją. Zachęcamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą i zapraszamy do naszego działu sprzedaży. Tu znajda Państwo nie tylko idealne mieszkanie czy dom, ale również profesjonalne dworactwo inwestycyjne (elastyczne formy finansowania czy ułatwiony dostęp do ofert kredytowych banków). W Victorii Dom od razu poczujesz się jak w domu.

O Firmie

Rozpoczęliśmy działalność deweloperską w 1998 roku pod nazwą JKJ Development budując osiedle domków jednorodzinnych w Ząbkach. Sukcesywnie rozwijając się zbliżaliśmy się do granic Warszawy, aby w końcu ze stolicy uczynić swoje Centrum inwestycyjne. Ukoronowaniem 10 letniego rozwoju firmy było przekształcenie się spółki jawnej w VICTORIA DOM Spółka Akcyjna. Poprzez nową nazwę pragniemy podkreślić  swoją długą obecność na warszawskim rynku deweloperskim oraz sukcesy jakie osiągnęliśmy w swej dotychczasowej działalności.

Działalność

Inwestujemy przede wszystkim na warszawskiej Białołęce ponieważ chcemy zapewnić swoim klientom komfortowe lokale wśród zieleni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury łączą się z wygodnym miejskim stylem życia. Jesteśmy inwestorem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiektów handlowo-usługowych. Przeważającym segmentem rynku , na którym skupiamy swoją działalność jest budowa domów jednorodzinnych

Budujemy  mieszkania i domy dające uczucie harmonii i wygody w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość wykonywanych przez nas prac, jak również jesteśmy wiarygodnym partnerem w kontaktach handlowych. Dbamy o otoczenie budynków, budujemy drogi, place zabaw dla dzieci, aranżujemy zieleń. Nasze inwestycje są przyjazne dla niepełnosprawnych.

Wynikiem naszych działań jest uznanie i zadowolenie klientów i mieszkańców naszych osiedli.  Do chwili obecnej oddaliśmy do użytku blisko 400 domów i ponad 200 mieszkań zlokalizowanych w kilku kompleksach.

Dzięki temu, że nie jesteśmy wielką korporacją możemy dotrzeć do każdego Klienta i wsłuchać się w jego indywidualne potrzeby. Dla nas każdy klient jest ważny i traktujemy go jak partnera, to daje nam przewagę nad konkurencją

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który przy udziale Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta opracował Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach klient-deweloper. Regulacje te pozwalają zagwarantować naszemu klientowi najwyższy poziom oferowanych przez nas usług deweloperskich. Posiadamy Certyfikat Dewelopera, który w 2008 roku otrzymały tylko dwie firmy - świadczy to o tym, że spełniamy mocno wyśrubowane normy. Naszym celem jest rozwój, podnoszenie standardów i ciągłe udoskonalanie naszych usług.

Nasza oferta

Sortuj według: losowo

176 ofert

wszystkie oznaczone

Osiedle Classic, nowe mieszkania, Victoria Dom S.A.
 
98 mieszkań spełnia kryteria
programu Mieszkanie dla Młodych
Więcej informacji o MdM ››

Osiedle Classic

Warszawa, Białołęka (Tarchomin), ul. Przaśna

173 098-405 416 zł 29,64-70,02 1-4 pok.
Ogrody Targówek, nowe mieszkania, Victoria Dom S.A.
 

Ogrody Targówek

Warszawa, Targówek (Bródno-Podgrodzie), ul. Rzepichy

170 062-396 495 zł 27,08-66,75 1-4 pok.
Osiedle Olesin, nowe domy, Victoria Dom S.A.
 

Osiedle Olesin

Warszawa, Białołęka (Kobiałka), ul. Zdziarska

560 000-800 000 zł 131,90-173,50 segment skrajny, segment środkowy
Viva Garden, nowe mieszkania, Victoria Dom S.A.
 

Viva Garden

Warszawa, Białołęka (Brzeziny), ul. Białołęcka

195 829-313 801 zł 34,32-56,02 2-3 pok.
Park Dworski II, nowe domy, Victoria Dom S.A.
 

Park Dworski II

Warszawa, Białołęka (Białołęka Dworska), ul. Zyndrama z Maszkowic 4

649 000-699 000 zł 140,00-149,00 bliźniak
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.