Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o.

JAZ–BUD Sp. z o.o to białostocki deweloper, który realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne, przemysłowe oraz inżynieryjne na Podlasiu oraz w Warszawie.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Mapa

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Białystok

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1998 roku i jest dzisiaj jedną z najprężniej działających firm developerskich na Podlasiu. Firma realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Prowadzi działalność developerską jak i realizuje inwestycje dla inwestorów zewnętrznych takich jak: Starostwo Powiatowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe, TBS i innych. JAZ-BUD Sp. z o.o. otrzymało wielokrotnie nagrodę w konkursie „Bezpieczna budowa", „Budowa Roku", „Ambasador Biznesu" i innych. System Zarządzania Jakością i Certyfikat ISO 9001:2000 funkcjonuje w firmie od 2003 roku.

Nasza oferta

59 ofert

Sortuj według: losowo
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.